Skup aut Zawiercie, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli mieszkasz na terenie miasta Zawiercie, zadzwoń do nas, jeśli będziesz chciał pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny auto skup i każdą transakcję zawieramy za pomocą standardowej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu zyskujesz gwarancję, iż sprzedałeś pojazd zgodnie z obecnymi przepisami prawa.

  Każdy pojazd wyceniamy na podstawie jego stanu mechanicznego, a nie tylko rocznika bądź marki. Dbamy o renomę naszej firmy, dlatego zawsze proponujemy uczciwe ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz skup samochodów, jeśli planujesz szybko i bez problemów znaleźć nowego kupca na swój dotychczasowy pojazd.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy także usługę kasacji aut. Nie musisz jednak nigdzie jeździć, ani nawet załatwiać lawety, jeżeli Twój pojazd przeznaczony do złomowania jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem auta na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu dojedziemy własną lawetą, jeśli wymaga tegoż sytuacja.

  Wszystkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze pojazdu. Nawet jeśli brakuje dokumentów. Nie sprawiamy problemów, tylko sprawnie i ekspresowo załatwiamy usługę kasacji aut, wystawiając Ci zaświadczenie o kasacji auta.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy naszą lawetą. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu skontaktować się z nami. Kupujemy wszelkie samochody bez względu na ich stan techniczny. Również takie, które zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O stawce za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj i rozmiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam samochodu po kolizji.
  Jeżeli posiadasz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Zawiercie Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Zawiercie

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Zawiercie

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Zawiercie Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Zawiercie Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.