Skup aut Zakliczyn, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli zastanawiasz się, co zrobić z autem, jakie nadaje się już tylko na złom, trafiłeś idealnie.
  Świetna wiadomość jest taka, iż działamy na terenie miasta Zakliczyn i odkupimy od Ciebie samochód, jaki zamierzasz przekazać do kasacji. Co to dla Ciebie oznacza?

  Przede wszystkim oszczędność czasu, ponieważ nie musisz samemu zajmować się złomowaniem auta.
  Przyjedziemy pod określony adres, aby odebrać samochód do kasacji. Na miejscu załatwimy wszelakie formalności i wypłacimy Ci gotówkę. To szczególnie komfortowe złomowanie aut. Od ręki wydajemy zaświadczenia o kasacji pojazdu, jakie przedstawisz w wydziale komunikacji oraz ubezpieczycielowi.

  Na terenie Małopolski przeprowadzamy też skup aut używanych. Jeżeli masz pojazd na chodzie, zadzwoń do nas i przekonaj się, ile za niego zapłacimy. To zdecydowanie szybsze, niż samodzielne poszukiwanie kupca poprzez ogłoszenia, za których publikację musisz płacić.

  Każdy samochód wyceniamy indywidualnie. Pod uwagę bierzemy nie tylko model i rocznik, ale także przebieg i stan techniczny. Nasi Klienci są zadowoleni, albowiem nie zaniżamy cen. Zawieramy legalną umowę kupna sprzedaży, ponieważ legalny skup prowadzimy od lat. Możesz zatem być spokojny o to, że nie zostaniesz uwikłany w żadne kłopoty, co zdarza się, kiedy sprzedajesz auto podejrzanym handlarzom.

  Jeżeli mieszkasz w Małopolsce także posiadasz powypadkowe auto, także odkupimy je od Ciebie za godne pieniądze. Bez względu na jego stan mechaniczny. Skupujemy zarówno naprawione samochody powypadkowe, jak i auta wadliwe, oraz nawet całkowite wraki pojazdów.

  Gwarantujemy odbiór naszą lawetą, więc sprzątniemy Twoje powypadkowe auto z każdej lokalizacji na terenie Małopolski. Wystarczy iż do nas zatelefonujesz. Wszelkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze samochodu. Gotówkę zawsze wypłacamy do ręki. Zainteresowany?
  Czekamy na Twój telefon.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Zakliczyn Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.Unieruchomione auto odbierzemy lawetą.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Zakliczyn

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Zakliczyn

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Zakliczyn Skupujemy od ręki używane auta na chodzie.
  Oferujemy uczciwe ceny.Nie musisz nigdzie jeździć, bo to nasz pracownik przyjedzie do Ciebie.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Zakliczyn Działamy na całym terenie całego województwa Małopolskiego.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.