Skup aut Wojnicz, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli zastanawiasz się, co zrobić z autem, jakie nadaje się już tylko na złom, trafiłeś idealnie.
  Doskonała informacja jest taka, że działamy na terenie miasta Wojnicz i kupimy od Ciebie samochód, który zamierzasz oddać do kasacji. Co to dla Ciebie oznacza?

  Przede wszystkim oszczędność czasu, gdyż nie musisz samemu zajmować się złomowaniem auta.
  Przyjedziemy pod wskazany adres, aby odebrać samochód do kasacji. Na miejscu zorganizujemy wszelkie formalności i wypłacimy Ci gotówkę. To szczególnie praktyczne złomowanie aut. Od ręki wystawiamy świadectwa o kasacji pojazdu, jakie przedstawisz w wydziale komunikacji oraz ubezpieczycielowi.

  Na obszarze Małopolski realizujemy też skup aut używanych. Jeśli masz pojazd na chodzie, zadzwoń do nas oraz przekonaj się, ile za niego zapłacimy. To znacznie szybsze, niż samodzielne poszukiwanie kupca poprzez ogłoszenia, za których publikację musisz płacić.

  Każdy pojazd wyceniamy indywidualnie. Pod uwagę bierzemy nie tylko model i rocznik, ale także przebieg oraz stan mechaniczny. Nasi Klienci są zadowoleni, albowiem nie zaniżamy cen. Zawieramy legalną umowę kupna sprzedaży, ponieważ legalny skup prowadzimy od lat. Możesz więc być pewny o to, że nie zostaniesz uwikłany w żadne kłopoty, co zdarza się, gdy sprzedajesz auto podejrzanym handlarzom.

  Jeżeli mieszkasz w Małopolsce także masz powypadkowe auto, także odkupimy je od Ciebie za godne pieniądze. Bez względu na jego stan mechaniczny. Nabywamy zarówno naprawione samochody powypadkowe, jak i auta wadliwe, a nawet całkowite wraki pojazdów.

  Zapewniamy odbiór naszą lawetą, więc sprzątniemy Twoje powypadkowe auto z dowolnej lokalizacji na terenie Małopolski. Wystarczy że do nas zadzwonisz. Jakiekolwiek formalności załatwiamy od razu przy odbiorze samochodu. Gotówkę zawsze wypłacamy do ręki. Zainteresowany?
  Czekamy na Twój telefon.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Wojnicz Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.Unieruchomione auto odbierzemy lawetą.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Wojnicz

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Wojnicz

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Wojnicz Skupujemy od ręki używane auta na chodzie.
  Oferujemy uczciwe ceny.Nie musisz nigdzie jeździć, bo to nasz pracownik przyjedzie do Ciebie.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Wojnicz Działamy na całym terenie całego województwa Małopolskiego.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.