Skup aut Ustroń, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli mieszkasz na obszarze miasta Ustroń, zadzwoń do nas, jeśli będziesz potrzebował pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny auto skup i wszelaką transakcję zawieramy za pomocą zwyczajnej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu uzyskujesz gwarancję, że sprzedałeś samochód zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

  Dowolny pojazd wyceniamy na płaszczyźnie jego stanu mechanicznego, a nie tylko rocznika ewentualnie marki. Dbamy o renomę naszej firmy, więc zawsze oferujemy uczciwe ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz skup samochodów, jeśli zmierzasz łatwo oraz bez kłopotów znaleźć nowego kupca na swój dotychczasowy samochód.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy również usługę złomowania aut. Nie musisz jednak nigdzie jeździć, ani chociażby organizować lawety, jeśli Twój samochód przeznaczony do złomowania jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem pojazdu na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu przyjedziemy własną lawetą, jeśli wymaga tegoż sytuacja.

  Wszystkie formalności organizujemy od razu przy odbiorze pojazdu. Nawet jeżeli brakuje dokumentów. Nie robimy problemów, tylko skutecznie oraz szybko załatwiamy usługę kasacji samochodów, wydając Ci potwierdzenie o kasacji samochodu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy własną lawetą. Jedyne, co musisz wykonać, to po prostu skontaktować się z nami. Skupujemy jakiekolwiek pojazdy bez względu na ich stan mechaniczny. Również takie, jakie zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O zapłacie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj oraz wymiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam samochodu po kolizji.
  Jeśli posiadasz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Ustroń Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Ustroń

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Ustroń

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Ustroń Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Ustroń Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.