Skup aut Tychy, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli mieszkasz na obszarze miasta Tychy, zadzwoń do nas, jeśli będziesz potrzebował pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny auto skup i jakąkolwiek transakcję zawieramy za pomocą standardowej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu zyskujesz pewność, iż sprzedałeś pojazd zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

  Dowolny samochód wyceniamy na podstawie jego stanu mechanicznego, a nie tylko rocznika ewentualnie marki. Dbamy o opinię naszej firmy, dlatego zawsze oferujemy dobre ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz auto skup, jeśli potrzebujesz łatwo i bez kłopotów znaleźć nowego kupca na swój dotychczasowy pojazd.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy również usługę kasacji samochodów. Nie potrzebujesz jednak nigdzie jeździć, ani nawet załatwiać lawety, jeżeli Twój pojazd przeznaczony do kasacji jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem pojazdu na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu przyjedziemy naszą lawetą, jeśli wymaga tegoż sytuacja.

  Jakiekolwiek formalności organizujemy od razu przy odbiorze Nawet jeżeli brakuje dokumentów. Nie robimy problemów, tylko sprawnie oraz ekspresowo załatwiamy usługę złomowania aut, wystawiając Ci zaświadczenie o kasacji pojazdu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy własną lawetą. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu skontaktować się z nami. Skupujemy wszystkie auta bez względu na ich stan techniczny. Również takie, które zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O cenie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj oraz poziom uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam auta po kolizji.
  Jeżeli masz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Tychy Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Tychy

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Tychy

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Tychy Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Tychy Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.