Skup aut Tułowice, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Auta powypadkowe czy nawet wraki samochodów kupimy na terenie całego województwa opolskiego. Uczciwie wyceniamy pokolizyjne auta i na miejscu załatwiamy wszelkie formalności, dlatego nie musisz nigdzie jechać ani niepokoić się o transport.

  Jeśli trzeba to po auta uszkodzone dojedziemy naszą lawetą. W ten sposób błyskawicznie pozbędziesz się kłopotu z garażu, podjazdu lub podwórka. Po prostu zadzwoń do nas także ustal szczegóły odbioru samochodu.

  Na obszarze miasta Tułowice prowadzimy również skup aut w dobrym stanie. Kupujemy auta na chodzie, które oczywiście nie są w idealnym stanie, bo przecież nie są nowe. Rozumiemy to w przeciwieństwie do handlarzy, którzy odpowiedzą na Twoje ogłoszenie. Czy naprawdę masz czas i nerwy, na spotkania z tymi “łowcami okazji” ?

  Jeśli chcesz bezproblemowo oraz za dobre pieniądze odsprzedać używany samochód, wybierz nasz skup aut. Na terenie województwa opolskiego dotrzemy po odbiór samochodu pod określony poprzez Ciebie adres.
  Podpiszemy legalną transakcję kupna sprzedaży oraz od razu wypłacimy Ci gotówkę. Jakiekolwiek formalności zawsze załatwiamy podczas odbioru pojazdu.

  Zadzwoń do nas również wtedy, gdy interesuje Cię złomowanie aut, Opolszczyzna to województwo na jakim prowadzimy odbiór unieruchomionych aut przeznaczonych do kasacji bezpośrednio od Klientów.
  Przyjeżdżamy własną lawetą po wcześniejszym określeniu terminu odbioru.

  Kasowanie samochodów przeprowadzamy także wtedy, jeśli auto jest ciągle na chodzie. Brak dowodu rejestracyjnego lub polisy OC albo badań technicznych to dla nas żaden problem. Od razu wypłacimy Ci pieniądze za auto na złom i wystawimy zaświadczenie o kasacji samochodu. Wszystko podczas odbioru samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Tułowice Przyjmiemy każde auta, które nadają się do recyklingu. Są to pojazdy stare, skorodowane, uszkodzone, Wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania pojazdu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Tułowice

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Tułowice

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Tułowice Kupujemy pojazdy w dobrym stanie wszelakich modeli, zajmujemy się również ich transportem. Gwarantujemy gotówkę od ręki lub przelew jeszcze tego samego dnia
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Tułowice Działamy na całym terenie całej Opolszczyzny.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie za Twój samochód.
  Możliwy dojazd nawet tego samego dnia.