Skup aut Trzebinia, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli zastanawiasz się, co zrobić z autem, które nadaje się już wyłącznie na złom, trafiłeś idealnie.
  Świetna wiadomość jest taka, że działamy na obszarze miasta Trzebinia i kupimy od Ciebie samochód, jaki potrzebujesz przeznaczyć do kasacji. Co to dla Ciebie oznacza?

  Przede wszystkim oszczędność czasu, ponieważ nie musisz samemu zajmować się złomowaniem auta.
  Przyjedziemy pod wskazany adres, aby odebrać samochód do kasacji. Na miejscu zorganizujemy wszelkie formalności oraz wręczymy Ci gotówkę. To bardzo praktyczne złomowanie aut. Od ręki wystawiamy zaświadczenia o kasacji pojazdu, jakie przedstawisz w wydziale komunikacji oraz ubezpieczycielowi.

  Na terenie Małopolski prowadzimy też skup aut używanych. Jeśli masz pojazd na chodzie, zadzwoń do nas i przekonaj się, ile za niego zapłacimy. To znacznie szybsze, aniżeli indywidualne poszukiwanie kupca przez ogłoszenia, za których publikację musisz płacić.

  Każdy samochód wyceniamy indywidualnie. Pod uwagę bierzemy nie tylko model oraz rocznik, ale także przebieg oraz stan techniczny. Nasi Klienci są zadowoleni, ponieważ nie zaniżamy cen. Zawieramy legalną umowę kupna sprzedaży, ponieważ legalny skup prowadzimy od lat. Możesz zatem być pewny o to, iż nie zostaniesz uwikłany w żadne kłopoty, co zdarza się, kiedy sprzedajesz auto podejrzanym handlarzom.

  Jeżeli mieszkasz w Małopolsce i posiadasz powypadkowe auto, także odkupimy je od Ciebie za godne pieniądze. Bez względu na jego stan techniczny. Zakupujemy zarówno naprawione samochody powypadkowe, jak i auta zniszczone, a nawet zupełne wraki pojazdów.

  Zapewniamy odbiór naszą lawetą, więc sprzątniemy Twoje powypadkowe auto z każdej lokalizacji na obszarze Małopolski. Wystarczy że do nas zatelefonujesz. Wszelkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze samochodu. Gotówkę zawsze wypłacamy do ręki. Zainteresowany?
  Czekamy na Twój telefon.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Trzebinia Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.Unieruchomione auto odbierzemy lawetą.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Trzebinia

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Trzebinia

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Trzebinia Skupujemy od ręki używane auta na chodzie.
  Oferujemy uczciwe ceny.Nie musisz nigdzie jeździć, bo to nasz pracownik przyjedzie do Ciebie.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Trzebinia Działamy na całym terenie całego województwa Małopolskiego.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.