Skup aut Toszek, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli mieszkasz na obszarze miasta Toszek, zadzwoń do nas, gdy będziesz chciał pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny skup aut i wszelką transakcję zawieramy za pomocą standardowej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu uzyskujesz gwarancję, że sprzedałeś pojazd zgodnie z ważnymi przepisami prawa.

  Każdy samochód wyceniamy na płaszczyźnie jego stanu mechanicznego, a nie tylko rocznika ewentualnie marki. Dbamy o renomę naszej firmy, dlatego zawsze proponujemy uczciwe ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz skup aut, jeżeli zmierzasz lekko i bez kłopotów znaleźć nowego kupca na swój dotychczasowy pojazd.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy także usługę kasacji aut. Nie potrzebujesz jednak nigdzie jeździć, ani chociażby załatwiać lawety, jeżeli Twój pojazd przeznaczony do kasacji jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem pojazdu na złom. Po wcześniejszym uzgodnieniu terminu dojedziemy naszą lawetą, jeśli wymaga tego sytuacja.

  Wszelkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze samochodu. Nawet jeżeli brakuje dokumentów. Nie robimy problemów, tylko profesjonalnie i szybko załatwiamy złomowanie aut, wystawiając Ci zaświadczenie o kasacji pojazdu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy własną lawetą. Jedyne, co musisz wykonać, to po prostu skontaktować się z nami. Kupujemy jakiekolwiek pojazdy bez względu na ich stan techniczny. Również takie, jakie zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O wartości za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj oraz wymiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam auta po kolizji.
  Jeśli masz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Toszek Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Toszek

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Toszek

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Toszek Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Toszek Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.