Skup aut Tarnowskie Góry, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli mieszkasz na obszarze miejscowości Tarnowskie Góry, zadzwoń do nas, gdy będziesz chciał pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny skup samochodów i wszelaką transakcję zawieramy za pomocą standardowej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu uzyskujesz gwarancję, iż sprzedałeś pojazd zgodnie z obecnymi przepisami prawa.

  Każdy samochód wyceniamy na płaszczyźnie jego stanu technicznego, a nie tylko rocznika bądź marki. Dbamy o reputację naszej firmy, dlatego zawsze oferujemy uczciwe ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz auto skup, jeżeli chcesz lekko i bez problemów znaleźć nowego kupca na swój dotychczasowy pojazd.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy również usługę kasacji aut. Nie musisz jednak nigdzie jeździć, ani nawet załatwiać lawety, jeżeli Twój pojazd przeznaczony do kasacji jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem auta na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu przyjedziemy własną lawetą, jeśli wymaga tegoż sytuacja.

  Wszelkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze auta. Nawet jeżeli brakuje dokumentów. Nie sprawiamy problemów, tylko skutecznie oraz szybko załatwiamy usługę kasacji aut, wystawiając Ci potwierdzenie o kasacji auta.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy własną lawetą. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu skontaktować się z nami. Kupujemy wszelkie samochody bez względu na ich stan techniczny. Również takie, które zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O zapłacie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj oraz rozmiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam samochodu po kolizji.
  Jeżeli posiadasz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Tarnowskie Góry Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Tarnowskie Góry

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Tarnowskie Góry

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Tarnowskie Góry Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Tarnowskie Góry Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.