Skup aut Szczyrk, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli mieszkasz na obszarze miasta Szczyrk, zadzwoń do nas, jeśli będziesz chciał pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny skup aut i każdą transakcję zawieramy za pomocą zwyczajnej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu zyskujesz gwarancję, iż sprzedałeś auto zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

  Każdy pojazd wyceniamy na podstawie jego stanu technicznego, a nie tylko rocznika lub marki. Dbamy o renomę naszej firmy, więc zawsze oferujemy uczciwe ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz skup samochodów, jeżeli zmierzasz łatwo i bez problemów znaleźć nowego nabywcę na swój stary samochód.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy również usługę złomowania aut. Nie potrzebujesz jednak nigdzie jeździć, ani chociażby załatwiać lawety, jeśli Twój samochód przeznaczony do kasacji jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem pojazdu na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu dojedziemy własną lawetą, jeśli wymaga tego sytuacja.

  Jakiekolwiek formalności załatwiamy od razu przy odbiorze Nawet jeśli brakuje dokumentów. Nie robimy problemów, tylko sprawnie i szybko załatwiamy złomowanie aut, wydając Ci potwierdzenie o kasacji samochodu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy własną lawetą. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu umówić się z nami. Skupujemy wszystkie auta bez względu na ich stan techniczny. Również takie, które zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O zapłacie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj i rozmiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam pojazdu po kolizji.
  Jeżeli masz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Szczyrk Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Szczyrk

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Szczyrk

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Szczyrk Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Szczyrk Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.