Skup aut Świętochłowice, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli mieszkasz na obszarze miejscowości Świętochłowice, zadzwoń do nas, gdy będziesz chciał pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny skup aut i każdą transakcję zawieramy za pomocą standardowej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu zyskujesz pewność, iż sprzedałeś samochód zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

  Dowolny samochód wyceniamy na płaszczyźnie jego stanu technicznego, a nie tylko rocznika czy marki. Dbamy o reputację naszej firmy, więc zawsze proponujemy dobre ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz skup aut, jeżeli chcesz lekko i bez problemów znaleźć nowego nabywcę na swój stary pojazd.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy również usługę kasacji samochodów. Nie potrzebujesz jednak nigdzie jeździć, ani nawet organizować lawety, jeśli Twój pojazd przeznaczony do kasacji jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem pojazdu na złom. Po wcześniejszym uzgodnieniu terminu dojedziemy własną lawetą, jeżeli wymaga tegoż sytuacja.

  Wszystkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze Nawet jeżeli brakuje dokumentów. Nie sprawiamy problemów, tylko profesjonalnie i ekspresowo załatwiamy usługę złomowania aut, wydając Ci potwierdzenie o kasacji pojazdu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy własną lawetą. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu skontaktować się z nami. Skupujemy jakiekolwiek auta bez względu na ich stan mechaniczny. Również takie, jakie zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O cenie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj i wymiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam pojazdu po kolizji.
  Jeżeli masz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Świętochłowice Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Świętochłowice

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Świętochłowice

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Świętochłowice Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Świętochłowice Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.