Skup aut Świątniki Górne, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli zastanawiasz się, co zrobić z autem, jakie nadaje się obecnie wyłącznie na złom, trafiłeś idealnie.
  Wyborna wiadomość jest taka, że działamy na terenie miasta Świątniki Górne i kupimy od Ciebie samochód, jaki chcesz przeznaczyć do kasacji. Co to dla Ciebie oznacza?

  Przede wszystkim oszczędność czasu, gdyż nie potrzebujesz samemu zajmować się złomowaniem auta.
  Przyjedziemy pod określony adres, aby odebrać samochód do kasacji. Na miejscu załatwimy wszystkie formalności oraz wypłacimy Ci gotówkę. To szczególnie wygodne złomowanie aut. Od ręki wystawiamy zaświadczenia o kasacji pojazdu, które przedstawisz w wydziale komunikacji oraz ubezpieczycielowi.

  Na terenie Małopolski prowadzimy też skup aut używanych. Jeśli masz samochód na chodzie, zadzwoń do nas oraz przekonaj się, ile za niego zapłacimy. To znacznie szybsze, niż samodzielne poszukiwanie kupca poprzez ogłoszenia, za których publikację musisz płacić.

  Każdy samochód wyceniamy oddzielnie. Pod uwagę bierzemy nie tylko model oraz rocznik, ale także przebieg oraz stan mechaniczny. Nasi Klienci są zadowoleni, albowiem nie zaniżamy cen. Zawieramy legalną umowę kupna sprzedaży, ponieważ legalny skup prowadzimy od lat. Możesz zatem być pewny o to, iż nie zostaniesz uwikłany w żadne kłopoty, co zdarza się, kiedy sprzedajesz auto podejrzanym handlarzom.

  Jeżeli mieszkasz w Małopolsce także masz powypadkowe auto, także odkupimy je od Ciebie za godne pieniądze. Bez względu na jego stan mechaniczny. Zakupujemy zarówno naprawione samochody powypadkowe, jak i auta uszkodzone, a nawet całkowite wraki pojazdów.

  Zapewniamy odbiór naszą lawetą, więc sprzątniemy Twoje powypadkowe auto z każdej lokalizacji na obszarze Małopolski. Wystarczy że do nas zadzwonisz. Jakiekolwiek formalności załatwiamy od razu przy odbiorze pojazdu. Gotówkę zawsze wypłacamy do ręki. Zainteresowany?
  Czekamy na Twój telefon.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Świątniki Górne Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.Unieruchomione auto odbierzemy lawetą.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Świątniki Górne

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Świątniki Górne

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Świątniki Górne Skupujemy od ręki używane auta na chodzie.
  Oferujemy uczciwe ceny.Nie musisz nigdzie jeździć, bo to nasz pracownik przyjedzie do Ciebie.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Świątniki Górne Działamy na całym terenie całego województwa Małopolskiego.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.