Skup aut Stary Sącz, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli zastanawiasz się, co zrobić z autem, jakie nadaje się obecnie tylko na złom, trafiłeś idealnie.
  Świetna wiadomość jest taka, że działamy na terenie miasta Stary Sącz i odkupimy od Ciebie samochód, jaki potrzebujesz przekazać do kasacji. Co to dla Ciebie oznacza?

  Przede wszystkim oszczędność czasu, gdyż nie musisz samemu zajmować się złomowaniem auta.
  Przyjedziemy pod wskazany adres, aby odebrać pojazd do kasacji. Na miejscu zorganizujemy wszystkie formalności i wypłacimy Ci gotówkę. To szczególnie wygodne złomowanie aut. Od ręki wydajemy zaświadczenia o kasacji pojazdu, jakie przedstawisz w wydziale komunikacji oraz ubezpieczycielowi.

  Na obszarze Małopolski prowadzimy też skup aut używanych. Jeśli posiadasz pojazd na chodzie, zadzwoń do nas oraz przekonaj się, ile za niego zapłacimy. To zdecydowanie szybsze, aniżeli indywidualne wyszukiwanie kupca przez ogłoszenia, za których publikację musisz płacić.

  Każdy pojazd wyceniamy indywidualnie. Pod uwagę bierzemy nie tylko model oraz rocznik, ale także przebieg oraz stan mechaniczny. Nasi Klienci są zadowoleni, ponieważ nie zaniżamy cen. Zawieramy legalną umowę kupna sprzedaży, ponieważ legalny skup prowadzimy od lat. Możesz więc być pewny o to, iż nie zostaniesz uwikłany w żadne problemy, co zdarza się, kiedy sprzedajesz auto podejrzanym handlarzom.

  Jeżeli mieszkasz w Małopolsce i posiadasz powypadkowe auto, także kupimy je od Ciebie za rozsądne pieniądze. Bez względu na jego stan mechaniczny. Zakupujemy zarówno naprawione samochody powypadkowe, jak i auta zniszczone, oraz nawet zupełne wraki pojazdów.

  Zapewniamy odbiór własną lawetą, więc sprzątniemy Twoje powypadkowe auto z dowolnej lokalizacji na terenie Małopolski. Wystarczy iż do nas zadzwonisz. Jakiekolwiek formalności załatwiamy od razu przy odbiorze pojazdu. Gotówkę zawsze wypłacamy do ręki. Zainteresowany?
  Czekamy na Twój telefon.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Stary Sącz Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.Unieruchomione auto odbierzemy lawetą.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Stary Sącz

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Stary Sącz

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Stary Sącz Skupujemy od ręki używane auta na chodzie.
  Oferujemy uczciwe ceny.Nie musisz nigdzie jeździć, bo to nasz pracownik przyjedzie do Ciebie.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Stary Sącz Działamy na całym terenie całego województwa Małopolskiego.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.