Skup aut Sosnowiec, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli mieszkasz na terenie miasta Sosnowiec, zadzwoń do nas, jak będziesz chciał pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny skup samochodów i jakąkolwiek transakcję zawieramy za pomocą standardowej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu uzyskujesz pewność, iż sprzedałeś samochód zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

  Każdy samochód wyceniamy na płaszczyźnie jego stanu technicznego, a nie tylko rocznika bądź marki. Dbamy o renomę naszej firmy, dlatego zawsze proponujemy dobre ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz skup aut, jeżeli zamierzasz łatwo i bez problemów znaleźć nowego kupca na swój stary pojazd.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy także usługę złomowania aut. Nie musisz jednak nigdzie jeździć, ani nawet załatwiać lawety, jeśli Twój pojazd przeznaczony do złomowania jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem samochodu na złom. Po wcześniejszym uzgodnieniu terminu dojedziemy naszą lawetą, jeżeli wymaga tegoż sytuacja.

  Jakiekolwiek formalności organizujemy od razu przy odbiorze Nawet jeśli brakuje dokumentów. Nie robimy problemów, tylko skutecznie i szybko załatwiamy złomowanie aut, wydając Ci potwierdzenie o kasacji samochodu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy własną lawetą. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu umówić się z nami. Kupujemy wszelkie auta bez względu na ich stan mechaniczny. Również takie, które zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O opłacie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj i rozmiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam auta po kolizji.
  Jeżeli masz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Sosnowiec Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Sosnowiec

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Sosnowiec

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Sosnowiec Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Sosnowiec Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.