Skup aut Sośnicowice, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli mieszkasz na obszarze miasta Sośnicowice, zadzwoń do nas, gdy będziesz chciał pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny skup aut i wszelką transakcję zawieramy za pomocą zwyczajnej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu zyskujesz pewność, że sprzedałeś samochód zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

  Każdy pojazd wyceniamy na podstawie jego stanu mechanicznego, a nie tylko rocznika ewentualnie marki. Dbamy o reputację naszej firmy, więc zawsze proponujemy dobre ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz auto skup, jeżeli zamierzasz szybko i bez problemów znaleźć nowego nabywcę na swój stary pojazd.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy także złomowanie aut. Nie musisz jednak nigdzie jeździć, ani chociażby załatwiać lawety, jeżeli Twój samochód przeznaczony do złomowania jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem pojazdu na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu przyjedziemy własną lawetą, jeżeli wymaga tegoż sytuacja.

  Wszelkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze Nawet jeżeli brakuje dokumentów. Nie robimy problemów, tylko skutecznie i ekspresowo załatwiamy złomowanie aut, wystawiając Ci zaświadczenie o kasacji samochodu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy własną lawetą. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu umówić się z nami. Kupujemy wszystkie auta bez względu na ich stan techniczny. Również takie, jakie zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O wartości za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj oraz poziom uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam samochodu po kolizji.
  Jeżeli posiadasz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Sośnicowice Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Sośnicowice

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Sośnicowice

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Sośnicowice Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Sośnicowice Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.