Skup aut Sławków, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli mieszkasz na obszarze miasta Sławków, zadzwoń do nas, jak będziesz potrzebował pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny skup aut i jakąkolwiek transakcję zawieramy za pomocą zwyczajnej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu zyskujesz pewność, iż sprzedałeś pojazd zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

  Dowolny pojazd wyceniamy na podstawie jego stanu technicznego, a nie tylko rocznika bądź marki. Dbamy o renomę naszej firmy, więc zawsze proponujemy dobre ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz auto skup, jeśli potrzebujesz łatwo i bez problemów znaleźć nowego nabywcę na swój dotychczasowy samochód.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy również usługę kasacji aut. Nie musisz jednak nigdzie jeździć, ani nawet załatwiać lawety, jeśli Twój pojazd przeznaczony do złomowania jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem auta na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu przyjedziemy naszą lawetą, jeżeli wymaga tegoż sytuacja.

  Wszystkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze pojazdu. Nawet jeżeli brakuje dokumentów. Nie sprawiamy problemów, tylko skutecznie i ekspresowo załatwiamy usługę kasacji aut, wydając Ci potwierdzenie o kasacji pojazdu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy naszą lawetą. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu umówić się z nami. Kupujemy wszelkie auta bez względu na ich stan mechaniczny. Również takie, jakie zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O wartości za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj i wymiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam auta po kolizji.
  Jeśli masz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Sławków Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Sławków

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Sławków

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Sławków Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Sławków Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.