Skup Aut w dobrym stanie, jesteśmy legalnie działającą firm
Skup samochodów w dobrym stanie
Samochód można sprzedać lub sprzedawać. Jeżeli nie masz czasu i nerwów na tę drugą opcję, zadzwoń do naszego skupu aut. Płacimy uczciwe pieniądze za pojazdy na chodzie. To oczywiste, że będą nosiły ślady używania, a ich ogólny stan zależy od przebiegu. Nie oczekujemy samochodów fabrycznie nowych.
Sprzedając używany samochód w skupie aut zyskujesz potrójnie.
Po pierwsze transakcję załatwiasz już w ciągu kliku godzin, a nie dni lub tygodni, jak to się często zdarza po wystawieniu ogłoszenia w Internecie. Nie musisz odpowiadać na pytania “kupujących”, którzy szukają okazji i targują się o rysy na zderzakach. Nasz pracownik szybko i uczciwie wyceni wartość Twojego używanego pojazdu. Sprzedasz nam auto od ręki, zamiast tygodniami płacić za publikację ogłoszeń.

Po drugie jesteśmy legalnie działającą firmą. Podpisujemy normalną umowę kupna - sprzedaży pojazdu. Zajmujemy się tym biznesem od lat i gwarantujemy, że Twój stary samochód nie zostanie wykorzystany w podejrzanych interesach. Zyskujesz więc pewność, że żadne służby nie zażądają od Ciebie wyjaśnień.

Po trzecie wszystkie formalności załatwiamy od razu, a gotówkę wypłacamy podczas odbioru samochodu z Twojego garażu lub podjazdu. Nie musisz jeździć na spotkania z kupującym, ani na stacje diagnostyczne, żeby zweryfikować stan techniczny auta. To nasz pracownik przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres, aby obejrzeć używany samochód. Jeżeli dobijecie targu, formalności załatwić od ręki. 
Z tych wszystkich powodów sprzedaż używanego samochodu do skupu aut okazuje się najlepszym rozwiązaniem, kiedy chcesz szybko pozbyć się pojazdu i związanych ze sprzedażą problemów. Nie ryzykuj transakcji z podejrzanymi kupującymi. Wybierz nasz skup używanych aut, który od lat legalnie działa na rynku.
 • Chcesz szybko sprzedać używane auto?

  Chcesz szybko sprzedać używane auto?

  Skupujemy od ręki używane auta na chodzie. Oferujemy uczciwe ceny.

 • Przyjedziemy po Twoje auto.

  Przyjedziemy po Twoje auto.

  Nie musisz nigdzie jeździć, bo to nasz pracownik przyjedzie do Ciebie.

 • Sprzedaj używane auto legalnie.

  Sprzedaj używane auto legalnie.

  Od lat działamy na rynku, jako legalna firma. Skupujemy auta wyłącznie na podstawie umowy kupna sprzedaży.

 • Szybki kontakt

  Szybki kontakt

  Dział skup aut w dobrym stanie.
  +48 508 754 508  

Zbigniew

Bardzo opłacalna wycena, szybki i sprawny kontakt. Podejście do klienta również jest bardzo dobre. Polecam.

Witold

Bardzo sprawny i szybki kontakt, do tego świetne podejście do klienta. Wycena bardzo korzystna. polecam.

Wojtek

Mili panowie dobre ceny.

Tadeusz

Świetna obsługa, dobre podejście do klienta. Dodatkowo bardzo korzystna wycena i korzystna współpraca. Polecam.