Skup aut powypadkowych, uszkodzonych Śląsk Małopolska Opolskie
Skup Pojazdów uszkodzonych, aut powypadkowych
Auto po wypadku to spory problem. Nie zawsze opłaca się go naprawiać, a często wręcz nie da się tego zrobić, bo uszkodzenia są po prostu zbyt duże. Ale czy to oznacza, że taki wrak musisz oddać na złom za bezcen? Teraz już nie, bo my odkupimy go za uczciwe pieniądze.

Skupujemy auta powypadkowe w dowolnym stanie technicznym. Również takie, które zostały wycofane z użytkowania. Ceny zawsze ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę model pojazdu i jego uszkodzenia. Dlatego najczęściej płacimy znacznie więcej, niż autozłomy.

Co ważne, działamy w pełni legalnie, więc każda transakcja wykonywana jest na podstawie umowy kupna sprzedaży. Możemy także zapewnić odbiór powypadkowego auta. Jak to wszystko wygląda w praktyce? Bardzo prosto.Dzwonisz do nas z informacją o tym, że posiadasz powypadkowe auto na sprzedaż. Nasz pracownik wypytuje o szczegóły takie jak marka czy rocznik oraz opis uszkodzeń. Na tej podstawie sporządza wstępną wycenę i proponuje Ci konkretną kwotę. Jeżeli ją akceptujesz, umawiamy się na odbiór pojazdu lub wraku. W razie konieczności przyjeżdżamy własną lawetą. Na miejscu przeprowadzamy szczegółowe oględziny i jeśli trzeba korygujemy ofertę cenową. W górę lub w dół - wszystko zależy od rozmiarów uszkodzeń pojazdu. Od razu po dobiciu targu, sporządzamy umowę i wypłacamy Ci gotówkę do ręki.
Co zyskujesz, dzięki współpracy z naszym skupem aut? Przede wszystkim oszczędzasz czas potrzebny na znalezienie kupca na Twoje powypadkowe auto. Poza tym nie musisz martwić się o transport nawet wtedy, gdy wrak jest zupełnie unieruchomiony. Co ważne, nie zaniżamy cen, więc bardzo prawdopodobne, że zapłacimy Ci więcej, niż dostałbyś na szrocie. Zainteresowany? Czekamy na Twój telefon.
 • Skupujemy auta w każdym stanie technicznym.

  Skupujemy auta w każdym stanie technicznym.

  Powypadkowe, uszkodzone, wycofane z użytkowania. Również pokolizyjne, po pożarach, zalaniach, dachowaniu.

 • Szybka, rzetelna wycena i minimum formalności.

  Szybka, rzetelna wycena i minimum formalności.

  Każdy pojazd wyceniamy na podstawie jego realnej wartości rynkowej. Płacimy więcej, niż szroty.

 • Bezpłatny odbiór lawetą.

  Bezpłatny odbiór lawetą.

  W zależności od sytuacji zapewniamy odbiór auta bezpośrednio z Twojego garażu czy podwórka także wtedy, gdy jest ono zupełnie unieruchomione.

 • Szybki kontakt

  Szybki kontakt

  Dział skup aut powypadkowych.
  +48 570 801 222

Robert

Bardzo opłacalna wycena, szybki i sprawny kontakt. Podejście do klienta również jest bardzo dobre. Polecam.

Pawel

Polecam bardzo profesjonalnie podejście do klijenta pomogli mi ze starym autem przyczym dostałem 200 zł więcej niż gdzie kolwiek indziej plus zwrot z ubezpieczenia jestem naprawdę zadowolony polecę każdemu

Zuza

Polecam duży wybór części.

Amadeusz

Duży wybór części i zawsze dobre ceny, polecam!