Skup aut Skoczów, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli mieszkasz na terenie miejscowości Skoczów, zadzwoń do nas, jak będziesz chciał pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny skup aut i każdą transakcję zawieramy za pomocą zwyczajnej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu uzyskujesz pewność, że sprzedałeś auto zgodnie z obecnymi przepisami prawa.

  Każdy pojazd wyceniamy na podstawie jego stanu technicznego, a nie tylko rocznika ewentualnie marki. Dbamy o reputację naszej firmy, więc zawsze oferujemy uczciwe ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz auto skup, jeśli potrzebujesz lekko oraz bez kłopotów znaleźć nowego kupca na swój stary samochód.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy także usługę kasacji samochodów. Nie musisz jednak nigdzie jeździć, ani chociażby organizować lawety, jeżeli Twój pojazd przeznaczony do kasacji jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem samochodu na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu przyjedziemy naszą lawetą, jeśli wymaga tego sytuacja.

  Wszelkie formalności organizujemy od razu przy odbiorze auta. Nawet jeżeli brakuje dokumentów. Nie sprawiamy problemów, tylko skutecznie i szybko załatwiamy usługę kasacji aut, wydając Ci zaświadczenie o kasacji auta.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy naszą lawetą. Jedyne, co musisz wykonać, to po prostu skontaktować się z nami. Kupujemy wszelkie samochody bez względu na ich stan techniczny. Również takie, które zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O zapłacie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj i poziom uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam pojazdu po kolizji.
  Jeśli masz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Skoczów Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Skoczów

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Skoczów

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Skoczów Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Skoczów Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.