Skup aut Skawina, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli zastanawiasz się, co zrobić z autem, które nadaje się już wyłącznie na złom, trafiłeś idealnie.
  Doskonała informacja jest taka, iż działamy na obszarze miasta Skawina i kupimy od Ciebie pojazd, który zamierzasz przeznaczyć do kasacji. Co to dla Ciebie oznacza?

  Przede wszystkim oszczędność czasu, bowiem nie potrzebujesz samemu zajmować się złomowaniem auta.
  Przyjedziemy pod określony adres, aby odebrać samochód do kasacji. Na miejscu załatwimy wszelkie formalności oraz wypłacimy Ci gotówkę. To wyjątkowo komfortowe złomowanie aut. Od ręki wystawiamy świadectwa o kasacji pojazdu, które przedstawisz w wydziale komunikacji oraz ubezpieczycielowi.

  Na obszarze Małopolski prowadzimy też skup aut używanych. Jeśli posiadasz pojazd na chodzie, zadzwoń do nas oraz przekonaj się, ile za niego zapłacimy. To zdecydowanie szybsze, aniżeli indywidualne wyszukiwanie kupca poprzez ogłoszenia, za których publikację musisz płacić.

  Każdy samochód wyceniamy oddzielnie. Pod uwagę bierzemy nie tylko model i rocznik, ale także przebieg i stan techniczny. Nasi Klienci są zadowoleni, bo nie zaniżamy cen. Zawieramy legalną umowę kupna sprzedaży, ponieważ legalny skup prowadzimy od lat. Możesz więc być pewny o to, że nie zostaniesz uwikłany w żadne problemy, co zdarza się, kiedy sprzedajesz auto podejrzanym handlarzom.

  Jeżeli mieszkasz w Małopolsce i posiadasz powypadkowe auto, także odkupimy je od Ciebie za godne pieniądze. Bez względu na jego stan mechaniczny. Kupujemy zarówno naprawione samochody powypadkowe, jak i auta niesprawne, a nawet całkowite wraki pojazdów.

  Gwarantujemy odbiór naszą lawetą, więc sprzątniemy Twoje powypadkowe auto z dowolnej lokalizacji na terenie Małopolski. Wystarczy iż do nas zatelefonujesz. Wszystkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze samochodu. Gotówkę zawsze wypłacamy do ręki. Zainteresowany?
  Czekamy na Twój telefon.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Skawina Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.Unieruchomione auto odbierzemy lawetą.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Skawina

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Skawina

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Skawina Skupujemy od ręki używane auta na chodzie.
  Oferujemy uczciwe ceny.Nie musisz nigdzie jeździć, bo to nasz pracownik przyjedzie do Ciebie.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Skawina Działamy na całym terenie całego województwa Małopolskiego.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.