Skup aut Skała, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli zastanawiasz się, co zrobić z autem, jakie nadaje się już wyłącznie na złom, trafiłeś idealnie.
  Doskonała wiadomość jest taka, że działamy na terenie miasta Skała i kupimy od Ciebie pojazd, jaki chcesz oddać do kasacji. Co to dla Ciebie oznacza?

  Przede wszystkim oszczędność czasu, bowiem nie musisz samemu zajmować się złomowaniem auta.
  Przyjedziemy pod określony adres, aby odebrać pojazd do kasacji. Na miejscu załatwimy wszystkie formalności oraz wypłacimy Ci gotówkę. To niezwykle komfortowe złomowanie aut. Od ręki wydajemy zaświadczenia o kasacji pojazdu, jakie przedstawisz w wydziale komunikacji oraz ubezpieczycielowi.

  Na terenie Małopolski wykonujemy też skup aut używanych. Jeśli masz pojazd na chodzie, zadzwoń do nas i przekonaj się, ile za niego zapłacimy. To zdecydowanie szybsze, aniżeli indywidualne poszukiwanie kupca poprzez ogłoszenia, za których publikację musisz płacić.

  Każdy samochód wyceniamy oddzielnie. Pod uwagę bierzemy nie tylko model i rocznik, ale także przebieg oraz stan techniczny. Nasi Klienci są zadowoleni, gdyż nie zaniżamy cen. Zawieramy legalną umowę kupna sprzedaży, ponieważ legalny skup prowadzimy od lat. Możesz więc być pewny o to, że nie zostaniesz uwikłany w żadne kłopoty, co zdarza się, gdy sprzedajesz auto podejrzanym handlarzom.

  Jeżeli mieszkasz w Małopolsce także masz powypadkowe auto, także odkupimy je od Ciebie za godne pieniądze. Bez względu na jego stan techniczny. Kupujemy zarówno naprawione samochody powypadkowe, jak i auta uszkodzone, a nawet całkowite wraki pojazdów.

  Zapewniamy odbiór własną lawetą, więc sprzątniemy Twoje powypadkowe auto z każdej lokalizacji na obszarze Małopolski. Wystarczy że do nas zadzwonisz. Wszelkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze samochodu. Gotówkę zawsze wypłacamy do ręki. Zainteresowany?
  Czekamy na Twój telefon.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Skała Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.Unieruchomione auto odbierzemy lawetą.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Skała

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Skała

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Skała Skupujemy od ręki używane auta na chodzie.
  Oferujemy uczciwe ceny.Nie musisz nigdzie jeździć, bo to nasz pracownik przyjedzie do Ciebie.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Skała Działamy na całym terenie całego województwa Małopolskiego.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.