Skup aut Siewierz, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli mieszkasz na terenie miejscowości Siewierz, zadzwoń do nas, jeśli będziesz chciał pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny auto skup i każdą transakcję zawieramy za pomocą zwyczajnej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu uzyskujesz pewność, iż sprzedałeś auto zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

  Dowolny pojazd wyceniamy na podstawie jego stanu technicznego, a nie tylko rocznika bądź marki. Dbamy o reputację naszej firmy, więc zawsze oferujemy uczciwe ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz auto skup, jeżeli chcesz szybko oraz bez kłopotów znaleźć nowego kupca na swój stary samochód.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy także usługę kasacji samochodów. Nie potrzebujesz jednak nigdzie jeździć, ani nawet załatwiać lawety, jeżeli Twój pojazd przeznaczony do kasacji jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem auta na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu przyjedziemy naszą lawetą, jeżeli wymaga tegoż sytuacja.

  Wszelkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze samochodu. Nawet jeśli brakuje dokumentów. Nie sprawiamy problemów, tylko sprawnie oraz ekspresowo załatwiamy złomowanie aut, wydając Ci potwierdzenie o kasacji pojazdu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy naszą lawetą. Jedyne, co musisz wykonać, to po prostu skontaktować się z nami. Skupujemy jakiekolwiek auta bez względu na ich stan mechaniczny. Również takie, jakie zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O cenie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj i wymiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam pojazdu po kolizji.
  Jeżeli posiadasz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Siewierz Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Siewierz

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Siewierz

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Siewierz Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Siewierz Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.