Skup aut Rydułtowy, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli mieszkasz na obszarze miasta Rydułtowy, zadzwoń do nas, jak będziesz potrzebował pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny skup aut i wszelaką transakcję zawieramy za pomocą zwyczajnej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu uzyskujesz gwarancję, że sprzedałeś pojazd zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

  Każdy samochód wyceniamy na płaszczyźnie jego stanu mechanicznego, a nie tylko rocznika czy marki. Dbamy o renomę naszej firmy, więc zawsze oferujemy dobre ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz skup aut, jeżeli zmierzasz lekko i bez kłopotów znaleźć nowego nabywcę na swój stary pojazd.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy także usługę kasacji aut. Nie potrzebujesz jednak nigdzie jeździć, ani nawet załatwiać lawety, jeżeli Twój pojazd przeznaczony do kasacji jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem samochodu na złom. Po wcześniejszym uzgodnieniu terminu przyjedziemy własną lawetą, jeżeli wymaga tegoż sytuacja.

  Wszystkie formalności organizujemy od razu przy odbiorze pojazdu. Nawet jeśli brakuje dokumentów. Nie sprawiamy problemów, tylko skutecznie i szybko załatwiamy usługę kasacji samochodów, wystawiając Ci potwierdzenie o kasacji samochodu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy własną lawetą. Jedyne, co musisz wykonać, to po prostu skontaktować się z nami. Skupujemy jakiekolwiek samochody bez względu na ich stan techniczny. Również takie, które zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O cenie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj i rozmiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam samochodu po kolizji.
  Jeżeli masz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Rydułtowy Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Rydułtowy

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Rydułtowy

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Rydułtowy Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Rydułtowy Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.