Skup aut Rybnik, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli mieszkasz na terenie miejscowości Rybnik, zadzwoń do nas, jeśli będziesz chciał pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny skup aut i jakąkolwiek transakcję zawieramy za pomocą zwyczajnej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu uzyskujesz gwarancję, iż sprzedałeś samochód zgodnie z standardowymi przepisami prawa.

  Każdy pojazd wyceniamy na płaszczyźnie jego stanu mechanicznego, a nie tylko rocznika czy marki. Dbamy o reputację naszej firmy, więc zawsze proponujemy uczciwe ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz skup aut, jeżeli zmierzasz łatwo i bez kłopotów znaleźć nowego kupca na swój dotychczasowy pojazd.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy także usługę złomowania aut. Nie potrzebujesz jednak nigdzie jeździć, ani nawet organizować lawety, jeśli Twój samochód przeznaczony do kasacji jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem samochodu na złom. Po wcześniejszym uzgodnieniu terminu przyjedziemy własną lawetą, jeżeli wymaga tego sytuacja.

  Jakiekolwiek formalności załatwiamy od razu przy odbiorze pojazdu. Nawet jeżeli brakuje dokumentów. Nie robimy problemów, tylko sprawnie oraz ekspresowo załatwiamy usługę kasacji samochodów, wystawiając Ci potwierdzenie o kasacji auta.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy własną lawetą. Jedyne, co musisz wykonać, to po prostu skontaktować się z nami. Skupujemy wszystkie samochody bez względu na ich stan techniczny. Również takie, jakie zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O cenie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj oraz poziom uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam samochodu po kolizji.
  Jeśli masz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Rybnik Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Rybnik

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Rybnik

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Rybnik Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Rybnik Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.