Skup aut Ruda Śląska, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli mieszkasz na terenie miejscowości Ruda Śląska, zadzwoń do nas, jak będziesz potrzebował pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny auto skup i każdą transakcję zawieramy za pomocą zwyczajnej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu uzyskujesz pewność, iż sprzedałeś auto zgodnie z ważnymi przepisami prawa.

  Dowolny pojazd wyceniamy na płaszczyźnie jego stanu technicznego, a nie tylko rocznika lub marki. Dbamy o reputację naszej firmy, dlatego zawsze oferujemy uczciwe ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz auto skup, jeśli zmierzasz lekko oraz bez problemów znaleźć nowego kupca na swój stary pojazd.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy również usługę złomowania aut. Nie musisz jednak nigdzie jeździć, ani chociażby załatwiać lawety, jeżeli Twój samochód przeznaczony do złomowania jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem pojazdu na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu przyjedziemy własną lawetą, jeśli wymaga tegoż sytuacja.

  Wszystkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze pojazdu. Nawet jeżeli brakuje dokumentów. Nie sprawiamy problemów, tylko skutecznie oraz szybko załatwiamy usługę kasacji aut, wydając Ci zaświadczenie o kasacji pojazdu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy naszą lawetą. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu skontaktować się z nami. Skupujemy jakiekolwiek pojazdy bez względu na ich stan techniczny. Również takie, jakie zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O wartości za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj oraz rozmiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam auta po kolizji.
  Jeśli masz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Ruda Śląska Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Ruda Śląska

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Ruda Śląska

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Ruda Śląska Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Ruda Śląska Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.