Skup aut Racibórz, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli mieszkasz na obszarze miasta Racibórz, zadzwoń do nas, jak będziesz chciał pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny skup aut i wszelaką transakcję zawieramy za pomocą standardowej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu uzyskujesz pewność, że sprzedałeś auto zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

  Dowolny pojazd wyceniamy na płaszczyźnie jego stanu mechanicznego, a nie tylko rocznika bądź marki. Dbamy o opinię naszej firmy, dlatego zawsze oferujemy dobre ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz skup samochodów, jeżeli zamierzasz lekko i bez problemów znaleźć nowego nabywcę na swój dotychczasowy pojazd.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy także złomowanie aut. Nie musisz jednak nigdzie jeździć, ani chociażby załatwiać lawety, jeśli Twój pojazd przeznaczony do złomowania jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem auta na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu dojedziemy własną lawetą, jeśli wymaga tegoż sytuacja.

  Wszelkie formalności organizujemy od razu przy odbiorze pojazdu. Nawet jeżeli brakuje dokumentów. Nie robimy problemów, tylko profesjonalnie i ekspresowo załatwiamy złomowanie aut, wystawiając Ci zaświadczenie o kasacji samochodu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy własną lawetą. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu umówić się z nami. Kupujemy wszelkie pojazdy bez względu na ich stan mechaniczny. Również takie, jakie zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O cenie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj oraz wymiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam samochodu po kolizji.
  Jeśli masz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Racibórz Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Racibórz

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Racibórz

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Racibórz Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Racibórz Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.