Skup aut Pyskowice, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli mieszkasz na terenie miejscowości Pyskowice, zadzwoń do nas, gdy będziesz chciał pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny skup samochodów i jakąkolwiek transakcję zawieramy za pomocą zwyczajnej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu uzyskujesz gwarancję, że sprzedałeś samochód zgodnie z obecnymi przepisami prawa.

  Dowolny pojazd wyceniamy na płaszczyźnie jego stanu technicznego, a nie tylko rocznika bądź marki. Dbamy o renomę naszej firmy, dlatego zawsze oferujemy uczciwe ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz skup samochodów, jeżeli zamierzasz łatwo oraz bez kłopotów znaleźć nowego nabywcę na swój dotychczasowy samochód.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy również usługę złomowania aut. Nie potrzebujesz jednak nigdzie jeździć, ani nawet załatwiać lawety, jeżeli Twój pojazd przeznaczony do kasacji jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem auta na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu przyjedziemy własną lawetą, jeżeli wymaga tego sytuacja.

  Wszystkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze pojazdu. Nawet jeżeli brakuje dokumentów. Nie sprawiamy problemów, tylko skutecznie oraz szybko załatwiamy usługę kasacji samochodów, wydając Ci zaświadczenie o kasacji auta.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy własną lawetą. Jedyne, co musisz wykonać, to po prostu skontaktować się z nami. Kupujemy jakiekolwiek auta bez względu na ich stan techniczny. Również takie, jakie zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O opłacie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj i wymiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam samochodu po kolizji.
  Jeśli masz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Pyskowice Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Pyskowice

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Pyskowice

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Pyskowice Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Pyskowice Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.