Skup aut Prudnik, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Auta uszkodzone bądź nawet wraki pojazdów kupimy na terenie całego województwa opolskiego. Uczciwie wyceniamy powypadkowe pojazdy i na miejscu załatwiamy jakiekolwiek formalności, dlatego nie musisz nigdzie jeździć ani denerwować się o transport.

  Jeśli trzeba to po samochody uszkodzone przyjedziemy naszą lawetą. W ten sposób natychmiastowo pozbędziesz się kłopotu z garażu, podjazdu lub obejścia. Po prostu przekręć do nas także ustal szczegóły odbioru auta.

  Na obszarze miasta Prudnik prowadzimy także skup samochodów używanych. Kupujemy samochody na chodzie, które oczywiście nie są w świetnym stanie, bo przecież nie są nowe. Rozumiemy to w przeciwieństwie do handlarzy, którzy odpowiedzą na Twoje ogłoszenie. Czy rzeczywiście masz czas oraz nerwy, na spotkania z tymi “łowcami okazji” ?

  Jeżeli chcesz łatwo oraz za dobre pieniądze odsprzedać używany pojazd, wybierz nasz skup aut. Na obszarze województwa opolskiego dojedziemy po odbiór pojazdu pod wskazany przez Ciebie adres.
  Podpiszemy legalną transakcję kupna sprzedaży i od razu wypłacimy Ci gotówkę. Wszystkie formalności zawsze załatwiamy podczas odbioru pojazdu.

  Zadzwoń do nas również wtedy, jeżeli interesuje Cię usługa kasacji aut, Opolszczyzna to województwo na jakim prowadzimy odbiór unieruchomionych pojazdów przeznaczonych do kasacji bezpośrednio od Klientów.
  Przyjeżdżamy własną lawetą po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru.

  Złomowanie pojazdów przeprowadzamy także wtedy, jeśli auto jest wciąż na chodzie. Brak dokumentu rejestracyjnego bądź polisy OC albo badań technicznych to dla nas żaden problem. Od razu wypłacimy Ci pieniądze za samochód na złom i wystawimy zaświadczenie o kasacji samochodu. Wszystko podczas odbioru pojazdu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Prudnik Przyjmiemy każde auta, które nadają się do recyklingu. Są to pojazdy stare, skorodowane, uszkodzone, Wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania pojazdu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Prudnik

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Prudnik

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Prudnik Kupujemy pojazdy w dobrym stanie wszelakich modeli, zajmujemy się również ich transportem. Gwarantujemy gotówkę od ręki lub przelew jeszcze tego samego dnia
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Prudnik Działamy na całym terenie całej Opolszczyzny.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie za Twój samochód.
  Możliwy dojazd nawet tego samego dnia.