Skup aut Proszowice, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli zastanawiasz się, co zrobić z autem, które nadaje się już tylko na złom, trafiłeś idealnie.
  Dobra wiadomość jest taka, że działamy na obszarze miasta Proszowice i kupimy od Ciebie samochód, który potrzebujesz przekazać do kasacji. Co to dla Ciebie oznacza?

  Przede wszystkim oszczędność czasu, gdyż nie potrzebujesz samemu zajmować się złomowaniem auta.
  Przyjedziemy pod wskazany adres, aby odebrać samochód do kasacji. Na miejscu zorganizujemy wszelkie formalności oraz wypłacimy Ci gotówkę. To niezwykle komfortowe złomowanie aut. Od ręki wydajemy zaświadczenia o kasacji pojazdu, jakie przedstawisz w wydziale komunikacji oraz ubezpieczycielowi.

  Na obszarze Małopolski prowadzimy też skup aut używanych. Jeśli masz pojazd na chodzie, zadzwoń do nas i przekonaj się, ile za niego zapłacimy. To znacznie szybsze, niż samodzielne wyszukiwanie kupca poprzez ogłoszenia, za których publikację musisz płacić.

  Każdy pojazd wyceniamy oddzielnie. Pod uwagę bierzemy nie tylko model i rocznik, ale także przebieg oraz stan techniczny. Nasi Klienci są zadowoleni, ponieważ nie zaniżamy cen. Zawieramy legalną umowę kupna sprzedaży, ponieważ legalny skup prowadzimy od lat. Możesz zatem być spokojny o to, iż nie zostaniesz uwikłany w żadne problemy, co zdarza się, kiedy sprzedajesz auto podejrzanym handlarzom.

  Jeżeli mieszkasz w Małopolsce i posiadasz powypadkowe auto, także kupimy je od Ciebie za godne pieniądze. Bez względu na jego stan techniczny. Nabywamy zarówno naprawione samochody powypadkowe, jak i auta defektowe, oraz nawet zupełne wraki pojazdów.

  Zapewniamy odbiór naszą lawetą, więc sprzątniemy Twoje powypadkowe auto z każdej lokalizacji na terenie Małopolski. Wystarczy że do nas zatelefonujesz. Wszystkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze samochodu. Gotówkę zawsze wypłacamy do ręki. Zainteresowany?
  Czekamy na Twój telefon.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Proszowice Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.Unieruchomione auto odbierzemy lawetą.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Proszowice

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Proszowice

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Proszowice Skupujemy od ręki używane auta na chodzie.
  Oferujemy uczciwe ceny.Nie musisz nigdzie jeździć, bo to nasz pracownik przyjedzie do Ciebie.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Proszowice Działamy na całym terenie całego województwa Małopolskiego.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.