Skup aut Prószków, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Auta powypadkowe bądź nawet wraki aut odkupimy na terenie całego województwa opolskiego. Uczciwie wyceniamy pokolizyjne auta oraz na miejscu załatwiamy jakiekolwiek formalności, toteż nie musisz nigdzie jeździć ani niepokoić się o transport.

  Jeśli trzeba to po pojazdy powypadkowe przyjedziemy naszą lawetą. W ten sposób natychmiastowo pozbędziesz się kłopotu z garażu, podjazdu lub podwórka. Po prostu przekręć do nas także zaplanuj szczegóły odbioru pojazdu.

  Na terenie miasta Prószków prowadzimy również skup aut używanych. Kupujemy auta na chodzie, które oczywiście nie są w nienagannym stanie, bo przecież nie są nowe. Rozumiemy to w przeciwieństwie do handlarzy, którzy odpowiedzą na Twoje ogłoszenie. Czy naprawdę masz czas i nerwy, na spotkania z tymi “łowcami okazji” ?

  Jeżeli chcesz łatwo oraz za dobre pieniądze odsprzedać używany samochód, wybierz nasz skup aut. Na obszarze województwa opolskiego przyjedziemy po odbiór samochodu pod określony przez Ciebie adres.
  Podpiszemy legalną transakcję kupna sprzedaży oraz od razu wypłacimy Ci gotówkę. Jakiekolwiek formalności zawsze załatwiamy podczas odbioru pojazdu.

  Zadzwoń do nas również wtedy, jeżeli interesuje Cię usługa kasacji aut, Opolszczyzna to województwo na jakim prowadzimy odbiór unieruchomionych pojazdów przeznaczonych do kasacji bezpośrednio od Klientów.
  Przyjeżdżamy własną lawetą po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru.

  Kasowanie samochodów przeprowadzamy także wtedy, gdy auto jest jeszcze na chodzie. Brak dokumentu rejestracyjnego czy polisy OC albo badań technicznych to dla nas żaden problem. Od razu wypłacimy Ci pieniądze za pojazd na złom i wystawimy potwierdzenie o kasacji pojazdu. Wszystko podczas odbioru samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Prószków Przyjmiemy każde auta, które nadają się do recyklingu. Są to pojazdy stare, skorodowane, uszkodzone, Wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania pojazdu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Prószków

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Prószków

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Prószków Kupujemy pojazdy w dobrym stanie wszelakich modeli, zajmujemy się również ich transportem. Gwarantujemy gotówkę od ręki lub przelew jeszcze tego samego dnia
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Prószków Działamy na całym terenie całej Opolszczyzny.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie za Twój samochód.
  Możliwy dojazd nawet tego samego dnia.