Skup aut Praszka, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Auta powypadkowe czy nawet wraki aut kupimy na terenie całego województwa opolskiego. Uczciwie wyceniamy powypadkowe pojazdy oraz na miejscu załatwiamy wszelkie formalności, zatem nie musisz nigdzie jechać ani kłopotać się o transport.

  Jeśli trzeba to po pojazdy powypadkowe przyjedziemy własną lawetą. W ten sposób bezproblemowo pozbędziesz się kłopotu z garażu, podjazdu bądź podwórka. Po prostu przekręć do nas i zaplanuj szczegóły odbioru auta.

  Na obszarze miejscowości Praszka prowadzimy również skup aut używanych. Kupujemy samochody na chodzie, które oczywiście nie są w nieskazitelnym stanie, bo przecież nie są nowe. Rozumiemy to w przeciwieństwie do handlarzy, którzy odpowiedzą na Twoje ogłoszenie. Czy naprawdę masz czas i nerwy, na spotkania z tymi “łowcami okazji” ?

  Jeżeli zamierzasz łatwo i za dobre pieniądze sprzedać używany samochód, wybierz nasz skup aut. Na obszarze województwa opolskiego dotrzemy po odbiór pojazdu pod wskazany przez Ciebie adres.
  Podpiszemy legalną transakcję kupna sprzedaży oraz od razu wypłacimy Ci gotówkę. Jakiekolwiek formalności zawsze załatwiamy podczas odbioru pojazdu.

  Zadzwoń do nas również wtedy, jeżeli interesuje Cię usługa kasacji samochodów, Opolszczyzna to województwo na jakim realizujemy odbiór unieruchomionych pojazdów przeznaczonych do kasacji bezpośrednio od Klientów.
  Przyjeżdżamy własną lawetą po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru.

  Złomowanie aut przeprowadzamy także wtedy, jeśli auto jest wciąż na chodzie. Brak dokumentu rejestracyjnego bądź polisy OC albo badań technicznych to dla nas żaden problem. Od razu wypłacimy Ci pieniądze za auto na złom i wystawimy zaświadczenie o kasacji samochodu. Wszystko podczas odbioru pojazdu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Praszka Przyjmiemy każde auta, które nadają się do recyklingu. Są to pojazdy stare, skorodowane, uszkodzone, Wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania pojazdu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Praszka

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Praszka

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Praszka Kupujemy pojazdy w dobrym stanie wszelakich modeli, zajmujemy się również ich transportem. Gwarantujemy gotówkę od ręki lub przelew jeszcze tego samego dnia
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Praszka Działamy na całym terenie całej Opolszczyzny.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie za Twój samochód.
  Możliwy dojazd nawet tego samego dnia.