Skup aut Poręba, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli mieszkasz na obszarze miejscowości Poręba, zadzwoń do nas, jak będziesz potrzebował pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny skup samochodów i wszelaką transakcję zawieramy za pomocą standardowej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu zyskujesz pewność, iż sprzedałeś pojazd zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

  Każdy pojazd wyceniamy na płaszczyźnie jego stanu technicznego, a nie tylko rocznika ewentualnie marki. Dbamy o reputację naszej firmy, więc zawsze oferujemy dobre ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz skup samochodów, jeżeli chcesz łatwo oraz bez problemów znaleźć nowego nabywcę na swój dotychczasowy samochód.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy także złomowanie aut. Nie potrzebujesz jednak nigdzie jeździć, ani nawet organizować lawety, jeśli Twój pojazd przeznaczony do złomowania jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem samochodu na złom. Po wcześniejszym uzgodnieniu terminu dojedziemy własną lawetą, jeśli wymaga tego sytuacja.

  Jakiekolwiek formalności organizujemy od razu przy odbiorze pojazdu. Nawet jeżeli brakuje dokumentów. Nie sprawiamy problemów, tylko profesjonalnie oraz ekspresowo załatwiamy usługę kasacji samochodów, wydając Ci zaświadczenie o kasacji samochodu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy naszą lawetą. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu skontaktować się z nami. Kupujemy jakiekolwiek pojazdy bez względu na ich stan techniczny. Również takie, jakie zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O stawce za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj oraz poziom uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam pojazdu po kolizji.
  Jeśli posiadasz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Poręba Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Poręba

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Poręba

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Poręba Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Poręba Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.