Skup aut Pilica, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

  • Jeżeli mieszkasz na obszarze miasta Pilica, zadzwoń do nas, jak będziesz potrzebował pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
    Prowadzimy legalny skup samochodów i wszelaką transakcję zawieramy za pomocą zwyczajnej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu zyskujesz gwarancję, że sprzedałeś pojazd zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

    Każdy samochód wyceniamy na płaszczyźnie jego stanu mechanicznego, a nie tylko rocznika czy marki. Dbamy o reputację naszej firmy, więc zawsze proponujemy uczciwe ceny.
    Skorzystaj z tego i wybierz nasz skup samochodów, jeżeli zamierzasz szybko oraz bez problemów znaleźć nowego kupca na swój dotychczasowy pojazd.

    Na terenie województwa Śląskiego oferujemy także usługę kasacji aut. Nie musisz jednak nigdzie jeździć, ani nawet organizować lawety, jeśli Twój samochód przeznaczony do złomowania jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem pojazdu na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu dojedziemy własną lawetą, jeśli wymaga tego sytuacja.

    Wszelkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze samochodu. Nawet jeżeli brakuje dokumentów. Nie robimy problemów, tylko sprawnie i ekspresowo załatwiamy usługę kasacji aut, wydając Ci potwierdzenie o kasacji pojazdu.
    Od razu wypłacamy też gotówkę.

    Powypadkowe auta odbieramy własną lawetą. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu skontaktować się z nami. Skupujemy wszelkie auta bez względu na ich stan mechaniczny. Również takie, które zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
    O zapłacie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj i wymiar uszkodzeń.
    Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam auta po kolizji.
    Jeśli posiadasz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
  • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Pilica Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
  • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Pilica

    Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Pilica

  • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Pilica Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
    Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
  • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Pilica Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
    Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
    Natychmiastowa gotówka.