Skup aut Otmuchów, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Auta uszkodzone czy nawet wraki samochodów kupimy na terenie całego województwa opolskiego. Uczciwie wyceniamy powypadkowe auta oraz na miejscu załatwiamy jakiekolwiek formalności, więc nie musisz nigdzie jechać ani niepokoić się o transport.

  Jeśli trzeba to po pojazdy powypadkowe przyjedziemy naszą lawetą. W ten sposób bezproblemowo pozbędziesz się problemu z garażu, podjazdu lub obejścia. Po prostu zadzwoń do nas i ustal szczegóły odbioru auta.

  Na obszarze miasta Otmuchów prowadzimy także skup aut używanych. Kupujemy auta na chodzie, które oczywiście nie są w idealnym stanie, bo przecież nie są nowe. Rozumiemy to w przeciwieństwie do handlarzy, którzy odpowiedzą na Twoje ogłoszenie. Czy rzeczywiście masz czas oraz nerwy, na spotkania z tymi “łowcami okazji” ?

  Jeżeli potrzebujesz łatwo oraz za dobre pieniądze odsprzedać używany samochód, wybierz nasz skup aut. Na terenie województwa opolskiego przyjedziemy po odbiór pojazdu pod wyznaczony przez Ciebie adres.
  Podpiszemy legalną umowę kupna sprzedaży oraz od razu wypłacimy Ci gotówkę. Wszelkie formalności zawsze załatwiamy podczas odbioru pojazdu.

  Zadzwoń do nas również wtedy, gdy interesuje Cię złomowanie aut, Opolszczyzna to województwo na którym prowadzimy odbiór unieruchomionych samochodów przeznaczonych do kasacji bezpośrednio od Klientów.
  Przyjeżdżamy własną lawetą po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru.

  Złomowanie aut wykonujemy także wtedy, jeśli auto jest nadal na chodzie. Brak dowodu rejestracyjnego bądź polisy OC albo badań technicznych to dla nas żaden problem. Od razu wypłacimy Ci pieniądze za auto na złom i wystawimy zaświadczenie o kasacji samochodu. Wszystko podczas odbioru pojazdu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Otmuchów Przyjmiemy każde auta, które nadają się do recyklingu. Są to pojazdy stare, skorodowane, uszkodzone, Wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania pojazdu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Otmuchów

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Otmuchów

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Otmuchów Kupujemy pojazdy w dobrym stanie wszelakich modeli, zajmujemy się również ich transportem. Gwarantujemy gotówkę od ręki lub przelew jeszcze tego samego dnia
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Otmuchów Działamy na całym terenie całej Opolszczyzny.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie za Twój samochód.
  Możliwy dojazd nawet tego samego dnia.