Skup aut Oświęcim, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli zastanawiasz się, co zrobić z autem, które nadaje się już tylko na złom, trafiłeś idealnie.
  Doskonała wiadomość jest taka, iż działamy na terenie miasta Oświęcim i kupimy od Ciebie pojazd, jaki chcesz oddać do kasacji. Co to dla Ciebie oznacza?

  Przede wszystkim oszczędność czasu, bo nie potrzebujesz samemu zajmować się złomowaniem auta.
  Przyjedziemy pod wskazany adres, aby odebrać pojazd do kasacji. Na miejscu załatwimy wszystkie formalności i wręczymy Ci gotówkę. To szczególnie praktyczne złomowanie aut. Od ręki wydajemy świadectwa o kasacji pojazdu, jakie przedstawisz w wydziale komunikacji oraz ubezpieczycielowi.

  Na terenie Małopolski przeprowadzamy też skup aut używanych. Jeśli posiadasz samochód na chodzie, zadzwoń do nas i przekonaj się, ile za niego zapłacimy. To zdecydowanie szybsze, aniżeli indywidualne szukanie kupca przez ogłoszenia, za których publikację musisz płacić.

  Każdy pojazd wyceniamy indywidualnie. Pod uwagę bierzemy nie tylko model oraz rocznik, ale również przebieg oraz stan techniczny. Nasi Klienci są zadowoleni, bowiem nie zaniżamy cen. Zawieramy legalną umowę kupna sprzedaży, ponieważ legalny skup prowadzimy od lat. Możesz więc być pewny o to, iż nie zostaniesz uwikłany w żadne problemy, co zdarza się, gdy sprzedajesz auto podejrzanym handlarzom.

  Jeżeli mieszkasz w Małopolsce także masz powypadkowe auto, także odkupimy je od Ciebie za godne pieniądze. Bez względu na jego stan techniczny. Skupujemy zarówno naprawione samochody powypadkowe, jak i auta zepsute, oraz nawet zupełne wraki pojazdów.

  Zapewniamy odbiór naszą lawetą, więc sprzątniemy Twoje powypadkowe auto z dowolnej lokalizacji na obszarze Małopolski. Wystarczy iż do nas zadzwonisz. Wszystkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze pojazdu. Gotówkę zawsze wypłacamy do ręki. Zainteresowany?
  Czekamy na Twój telefon.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Oświęcim Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.Unieruchomione auto odbierzemy lawetą.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Oświęcim

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Oświęcim

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Oświęcim Skupujemy od ręki używane auta na chodzie.
  Oferujemy uczciwe ceny.Nie musisz nigdzie jeździć, bo to nasz pracownik przyjedzie do Ciebie.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Oświęcim Działamy na całym terenie całego województwa Małopolskiego.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.