Po czym poznać legalny skup aut? ✅ Czem samodzielna sprzedaż auta jest niebezpieczna? ✅ Sprawdź naszą ofertę ✅ 
Jeśli zamierzasz pozbyć się używanego samochodu, wybierz wyłącznie legalnie działający skup aut. Ponieważ sprzedaż nieznajomej osobie trzeciej wiąże się z ryzykiem, nie wspominając już o wszelkiej maści handlarzach i poszukiwaczach okazji o wątpliwej reputacji. 

Spis treści:
Jako właściciel pojazdu odpowiadasz za konieczność jego ubezpieczenia oraz wykorzystanie auta. Jeżeli po jego sprzedaży będzie ono brało udział w czynnościach nielegalnych, w pewnych okolicznościach możesz zostać wezwany przez Policję. Dowiedz się więcej na temat bezpiecznej sprzedaży auta.

Po czym poznać, że skup aut działa legalnie?

Legalnie działający skup aut poznasz przede wszystkim po tym, że firma posiada swoją siedzibę, którego adresu nie ukrywa. Pełne dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej. Poza tym odbiór pojazdu od klienta zawsze odbywa się na podstawie legalnej umowy kupna-sprzedaży. Legalny skup aut nie ma nic do ukrycia.

Niebezpieczeństwa podczas samodzielnej sprzedaży auta.

Sprzedając auto na własną rękę nigdy tak naprawdę nie wiesz, na kogo trafisz. Owszem może być to osoba, szukająca używanego pojazdu na własny użytek. Ale równie dobrze na Twoje ogłoszenie może odpowiedzieć handlarz aut albo po prostu przestępca. Ten ostatni wykorzysta Twoje auto np. podczas napadu lub innego nielegalnego procederu. Jak po nitce do kłębka Policja trafi wreszcie do Ciebie. Jeżeli spisałeś umowę-kupna sprzedaży z takim “kupującym” prawdopodobnie wytłumaczysz się na posterunku, ale stracisz nerwy i czas.

Legalny skup aut, z którego będziesz zadowolony.

Nasz skup aut działa na rynku od wielu lat. Prowadzimy legalny biznes i oferujemy naszym klientom zawsze uczciwe ceny za samochody. Jeżeli chcesz szybko i bez problemów sprzedać używane auto - zapraszamy do nas.