Skup aut Nowy Targ, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli zastanawiasz się, co zrobić z autem, które nadaje się już tylko na złom, trafiłeś idealnie.
  Świetna wiadomość jest taka, że działamy na obszarze miasta Nowy Targ i odkupimy od Ciebie pojazd, jaki potrzebujesz przekazać do kasacji. Co to dla Ciebie oznacza?

  Przede wszystkim oszczędność czasu, bo nie musisz samemu zajmować się złomowaniem auta.
  Przyjedziemy pod określony adres, aby odebrać samochód do kasacji. Na miejscu zorganizujemy kompletne formalności oraz wypłacimy Ci gotówkę. To szczególnie wygodne złomowanie aut. Od ręki wystawiamy zaświadczenia o kasacji pojazdu, które przedstawisz w wydziale komunikacji oraz ubezpieczycielowi.

  Na terenie Małopolski realizujemy też skup aut używanych. Jeżeli masz pojazd na chodzie, zadzwoń do nas oraz przekonaj się, ile za niego zapłacimy. To zdecydowanie szybsze, niż indywidualne wyszukiwanie kupca przez ogłoszenia, za których publikację musisz płacić.

  Każdy pojazd wyceniamy indywidualnie. Pod uwagę bierzemy nie tylko model i rocznik, ale także przebieg i stan techniczny. Nasi Klienci są zadowoleni, bowiem nie zaniżamy cen. Zawieramy legalną umowę kupna sprzedaży, ponieważ legalny skup prowadzimy od lat. Możesz więc być spokojny o to, iż nie zostaniesz uwikłany w żadne problemy, co zdarza się, kiedy sprzedajesz auto podejrzanym handlarzom.

  Jeżeli mieszkasz w Małopolsce także masz powypadkowe auto, także kupimy je od Ciebie za godne pieniądze. Bez względu na jego stan mechaniczny. Skupujemy zarówno naprawione samochody powypadkowe, jak i auta niekompletne, oraz nawet całkowite wraki pojazdów.

  Gwarantujemy odbiór naszą lawetą, więc sprzątniemy Twoje powypadkowe auto z dowolnej lokalizacji na terenie Małopolski. Wystarczy że do nas zadzwonisz. Jakiekolwiek formalności załatwiamy od razu przy odbiorze pojazdu. Gotówkę zawsze wypłacamy do ręki. Zainteresowany?
  Czekamy na Twój telefon.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Nowy Targ Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.Unieruchomione auto odbierzemy lawetą.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Nowy Targ

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Nowy Targ

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Nowy Targ Skupujemy od ręki używane auta na chodzie.
  Oferujemy uczciwe ceny.Nie musisz nigdzie jeździć, bo to nasz pracownik przyjedzie do Ciebie.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Nowy Targ Działamy na całym terenie całego województwa Małopolskiego.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.