Skup aut Nowy Sącz, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli zastanawiasz się, co zrobić z autem, które nadaje się obecnie tylko na złom, trafiłeś idealnie.
  Doskonała informacja jest taka, iż działamy na obszarze miasta Nowy Sącz i kupimy od Ciebie samochód, jaki chcesz oddać do kasacji. Co to dla Ciebie oznacza?

  Przede wszystkim oszczędność czasu, gdyż nie musisz samemu zajmować się złomowaniem auta.
  Przyjedziemy pod określony adres, aby odebrać pojazd do kasacji. Na miejscu załatwimy wszelakie formalności i wypłacimy Ci gotówkę. To bardzo komfortowe złomowanie aut. Od ręki wydajemy zaświadczenia o kasacji pojazdu, które przedstawisz w wydziale komunikacji oraz ubezpieczycielowi.

  Na obszarze Małopolski wykonujemy też skup aut używanych. Jeżeli posiadasz pojazd na chodzie, zadzwoń do nas i przekonaj się, ile za niego zapłacimy. To znacznie szybsze, niż samodzielne poszukiwanie kupca przez ogłoszenia, za których publikację musisz płacić.

  Każdy pojazd wyceniamy oddzielnie. Pod uwagę bierzemy nie tylko model i rocznik, ale także przebieg oraz stan techniczny. Nasi Klienci są zadowoleni, gdyż nie zaniżamy cen. Zawieramy legalną umowę kupna sprzedaży, ponieważ legalny skup prowadzimy od lat. Możesz zatem być spokojny o to, że nie zostaniesz uwikłany w żadne problemy, co zdarza się, gdy sprzedajesz auto podejrzanym handlarzom.

  Jeżeli mieszkasz w Małopolsce także posiadasz powypadkowe auto, także kupimy je od Ciebie za godne pieniądze. Bez względu na jego stan techniczny. Nabywamy zarówno naprawione samochody powypadkowe, jak i auta uszkodzone, a nawet zupełne wraki pojazdów.

  Zapewniamy odbiór własną lawetą, więc sprzątniemy Twoje powypadkowe auto z każdej lokalizacji na terenie Małopolski. Wystarczy iż do nas zadzwonisz. Jakiekolwiek formalności załatwiamy od razu przy odbiorze samochodu. Gotówkę zawsze wypłacamy do ręki. Zainteresowany?
  Czekamy na Twój telefon.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Nowy Sącz Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.Unieruchomione auto odbierzemy lawetą.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Nowy Sącz

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Nowy Sącz

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Nowy Sącz Skupujemy od ręki używane auta na chodzie.
  Oferujemy uczciwe ceny.Nie musisz nigdzie jeździć, bo to nasz pracownik przyjedzie do Ciebie.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Nowy Sącz Działamy na całym terenie całego województwa Małopolskiego.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.