Skup aut Nowe Brzesko, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli zastanawiasz się, co zrobić z autem, jakie nadaje się obecnie tylko na złom, trafiłeś idealnie.
  Doskonała wiadomość jest taka, że działamy na terenie miasta Nowe Brzesko i odkupimy od Ciebie samochód, jaki zamierzasz przekazać do kasacji. Co to dla Ciebie oznacza?

  Przede wszystkim oszczędność czasu, bo nie musisz samemu zajmować się złomowaniem auta.
  Przyjedziemy pod wskazany adres, aby odebrać pojazd do kasacji. Na miejscu załatwimy kompletne formalności i wypłacimy Ci gotówkę. To niezwykle komfortowe złomowanie aut. Od ręki wystawiamy zaświadczenia o kasacji pojazdu, jakie przedstawisz w wydziale komunikacji oraz ubezpieczycielowi.

  Na terenie Małopolski realizujemy też skup aut używanych. Jeśli posiadasz samochód na chodzie, zadzwoń do nas i przekonaj się, ile za niego zapłacimy. To znacznie szybsze, aniżeli indywidualne wyszukiwanie kupca poprzez ogłoszenia, za których publikację musisz płacić.

  Każdy samochód wyceniamy indywidualnie. Pod uwagę bierzemy nie tylko model i rocznik, ale również przebieg i stan mechaniczny. Nasi Klienci są zadowoleni, bowiem nie zaniżamy cen. Zawieramy legalną umowę kupna sprzedaży, ponieważ legalny skup prowadzimy od lat. Możesz więc być spokojny o to, że nie zostaniesz uwikłany w żadne kłopoty, co zdarza się, gdy sprzedajesz auto podejrzanym handlarzom.

  Jeżeli mieszkasz w Małopolsce także masz powypadkowe auto, także odkupimy je od Ciebie za rozsądne pieniądze. Bez względu na jego stan techniczny. Kupujemy zarówno naprawione samochody powypadkowe, jak i auta zniszczone, a nawet całkowite wraki pojazdów.

  Gwarantujemy odbiór własną lawetą, więc sprzątniemy Twoje powypadkowe auto z dowolnej lokalizacji na obszarze Małopolski. Wystarczy iż do nas zadzwonisz. Wszystkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze pojazdu. Gotówkę zawsze wypłacamy do ręki. Zainteresowany?
  Czekamy na Twój telefon.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Nowe Brzesko Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.Unieruchomione auto odbierzemy lawetą.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Nowe Brzesko

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Nowe Brzesko

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Nowe Brzesko Skupujemy od ręki używane auta na chodzie.
  Oferujemy uczciwe ceny.Nie musisz nigdzie jeździć, bo to nasz pracownik przyjedzie do Ciebie.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Nowe Brzesko Działamy na całym terenie całego województwa Małopolskiego.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.