Skup aut Niepołomice, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli zastanawiasz się, co zrobić z autem, które nadaje się już tylko na złom, trafiłeś idealnie.
  Wyborna wiadomość jest taka, że działamy na obszarze miasta Niepołomice i kupimy od Ciebie pojazd, jaki chcesz przeznaczyć do kasacji. Co to dla Ciebie oznacza?

  Przede wszystkim oszczędność czasu, gdyż nie potrzebujesz samemu zajmować się złomowaniem auta.
  Przyjedziemy pod wskazany adres, aby odebrać pojazd do kasacji. Na miejscu zorganizujemy wszelakie formalności i wręczymy Ci gotówkę. To wyjątkowo komfortowe złomowanie aut. Od ręki wystawiamy zaświadczenia o kasacji pojazdu, które przedstawisz w wydziale komunikacji oraz ubezpieczycielowi.

  Na obszarze Małopolski wykonujemy też skup aut używanych. Jeżeli posiadasz pojazd na chodzie, zadzwoń do nas oraz przekonaj się, ile za niego zapłacimy. To znacznie szybsze, niż indywidualne poszukiwanie kupca przez ogłoszenia, za których publikację musisz płacić.

  Każdy samochód wyceniamy indywidualnie. Pod uwagę bierzemy nie tylko model oraz rocznik, ale także przebieg i stan techniczny. Nasi Klienci są zadowoleni, bo nie zaniżamy cen. Zawieramy legalną umowę kupna sprzedaży, ponieważ legalny skup prowadzimy od lat. Możesz więc być pewny o to, że nie zostaniesz uwikłany w żadne kłopoty, co zdarza się, kiedy sprzedajesz auto podejrzanym handlarzom.

  Jeżeli mieszkasz w Małopolsce i posiadasz powypadkowe auto, także odkupimy je od Ciebie za godne pieniądze. Bez względu na jego stan mechaniczny. Kupujemy zarówno naprawione samochody powypadkowe, jak i auta niesprawne, oraz nawet całkowite wraki pojazdów.

  Zapewniamy odbiór własną lawetą, więc sprzątniemy Twoje powypadkowe auto z dowolnej lokalizacji na terenie Małopolski. Wystarczy że do nas zatelefonujesz. Jakiekolwiek formalności załatwiamy od razu przy odbiorze samochodu. Gotówkę zawsze wypłacamy do ręki. Zainteresowany?
  Czekamy na Twój telefon.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Niepołomice Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.Unieruchomione auto odbierzemy lawetą.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Niepołomice

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Niepołomice

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Niepołomice Skupujemy od ręki używane auta na chodzie.
  Oferujemy uczciwe ceny.Nie musisz nigdzie jeździć, bo to nasz pracownik przyjedzie do Ciebie.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Niepołomice Działamy na całym terenie całego województwa Małopolskiego.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.