Skup aut Niemodlin, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Auta uszkodzone albo nawet wraki pojazdów kupimy na obszarze całego województwa opolskiego. Uczciwie wyceniamy powypadkowe auta oraz na miejscu załatwiamy jakiekolwiek formalności, dlatego nie musisz nigdzie jechać ani denerwować się o transport.

  Jeśli trzeba to po pojazdy uszkodzone dojedziemy naszą lawetą. W ten sposób ekspresowo pozbędziesz się kłopotu z garażu, podjazdu lub podwórka. Po prostu zadzwoń do nas i ustal szczegóły odbioru auta.

  Na obszarze miasta Niemodlin prowadzimy także skup samochodów używanych. Odkupujemy pojazdy na chodzie, które oczywiście nie są w świetnym stanie, bo przecież nie są nowe. Rozumiemy to w przeciwieństwie do handlarzy, którzy odpowiedzą na Twoje ogłoszenie. Czy rzeczywiście masz czas i nerwy, na spotkania z tymi “łowcami okazji” ?

  Jeżeli pragniesz łatwo oraz za dobre pieniądze sprzedać używany pojazd, wybierz nasz skup aut. Na terenie województwa opolskiego przyjedziemy po odbiór pojazdu pod wyznaczony poprzez Ciebie adres.
  Podpiszemy legalną transakcję kupna sprzedaży oraz od razu wypłacimy Ci gotówkę. Wszystkie formalności zawsze załatwiamy podczas odbioru pojazdu.

  Zadzwoń do nas również wtedy, jeżeli interesuje Cię usługa złomowania aut, Opolszczyzna to województwo na jakim realizujemy odbiór unieruchomionych pojazdów przeznaczonych do kasacji bezpośrednio od Klientów.
  Przyjeżdżamy naszą lawetą po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru.

  Złomowanie pojazdów przeprowadzamy także wtedy, jeśli auto jest jeszcze na chodzie. Brak dokumentu rejestracyjnego czy polisy OC lub badań technicznych to dla nas żaden problem. Od razu wypłacimy Ci pieniądze za auto na złom i wystawimy potwierdzenie o kasacji samochodu. Wszystko podczas odbioru pojazdu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Niemodlin Przyjmiemy każde auta, które nadają się do recyklingu. Są to pojazdy stare, skorodowane, uszkodzone, Wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania pojazdu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Niemodlin

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Niemodlin

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Niemodlin Kupujemy pojazdy w dobrym stanie wszelakich modeli, zajmujemy się również ich transportem. Gwarantujemy gotówkę od ręki lub przelew jeszcze tego samego dnia
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Niemodlin Działamy na całym terenie całej Opolszczyzny.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie za Twój samochód.
  Możliwy dojazd nawet tego samego dnia.