Skup aut Mysłowice, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli mieszkasz na obszarze miejscowości Mysłowice, zadzwoń do nas, gdy będziesz potrzebował pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny auto skup i wszelką transakcję zawieramy za pomocą zwyczajnej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu uzyskujesz pewność, iż sprzedałeś pojazd zgodnie z standardowymi przepisami prawa.

  Dowolny pojazd wyceniamy na płaszczyźnie jego stanu mechanicznego, a nie tylko rocznika czy marki. Dbamy o renomę naszej firmy, więc zawsze proponujemy uczciwe ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz skup samochodów, jeżeli potrzebujesz łatwo oraz bez kłopotów znaleźć nowego kupca na swój dotychczasowy pojazd.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy również usługę kasacji aut. Nie potrzebujesz jednak nigdzie jeździć, ani nawet załatwiać lawety, jeśli Twój samochód przeznaczony do kasacji jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem auta na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu dojedziemy własną lawetą, jeżeli wymaga tego sytuacja.

  Jakiekolwiek formalności załatwiamy od razu przy odbiorze auta. Nawet jeśli brakuje dokumentów. Nie robimy problemów, tylko profesjonalnie oraz ekspresowo załatwiamy usługę złomowania aut, wydając Ci potwierdzenie o kasacji auta.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy naszą lawetą. Jedyne, co musisz wykonać, to po prostu umówić się z nami. Kupujemy wszystkie pojazdy bez względu na ich stan mechaniczny. Również takie, które zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O opłacie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj oraz wymiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam samochodu po kolizji.
  Jeśli posiadasz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Mysłowice Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Mysłowice

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Mysłowice

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Mysłowice Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Mysłowice Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.