Skup aut Mikołów, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli mieszkasz na obszarze miasta Mikołów, zadzwoń do nas, jeśli będziesz potrzebował pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny auto skup i wszelką transakcję zawieramy za pomocą zwyczajnej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu uzyskujesz pewność, że sprzedałeś pojazd zgodnie z obecnymi przepisami prawa.

  Dowolny samochód wyceniamy na płaszczyźnie jego stanu technicznego, a nie tylko rocznika czy marki. Dbamy o renomę naszej firmy, dlatego zawsze oferujemy uczciwe ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz skup aut, jeżeli potrzebujesz łatwo oraz bez kłopotów znaleźć nowego kupca na swój stary samochód.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy również usługę kasacji samochodów. Nie musisz jednak nigdzie jeździć, ani nawet załatwiać lawety, jeżeli Twój samochód przeznaczony do kasacji jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem auta na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu dojedziemy naszą lawetą, jeżeli wymaga tegoż sytuacja.

  Jakiekolwiek formalności załatwiamy od razu przy odbiorze Nawet jeżeli brakuje dokumentów. Nie sprawiamy problemów, tylko skutecznie i szybko załatwiamy usługę kasacji aut, wydając Ci zaświadczenie o kasacji samochodu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy naszą lawetą. Jedyne, co musisz wykonać, to po prostu umówić się z nami. Kupujemy wszystkie samochody bez względu na ich stan techniczny. Również takie, jakie zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O stawce za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj i wymiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam pojazdu po kolizji.
  Jeżeli posiadasz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Mikołów Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Mikołów

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Mikołów

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Mikołów Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Mikołów Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.