Skup aut Miasteczko Śląskie, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli mieszkasz na obszarze miasta Miasteczko Śląskie, zadzwoń do nas, gdy będziesz chciał pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny skup samochodów i jakąkolwiek transakcję zawieramy za pomocą standardowej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu zyskujesz gwarancję, iż sprzedałeś auto zgodnie z obecnymi przepisami prawa.

  Dowolny pojazd wyceniamy na podstawie jego stanu mechanicznego, a nie tylko rocznika bądź marki. Dbamy o reputację naszej firmy, więc zawsze proponujemy dobre ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz auto skup, jeśli zmierzasz lekko oraz bez kłopotów znaleźć nowego kupca na swój dotychczasowy samochód.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy również usługę złomowania aut. Nie potrzebujesz jednak nigdzie jeździć, ani nawet organizować lawety, jeśli Twój pojazd przeznaczony do złomowania jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem samochodu na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu przyjedziemy własną lawetą, jeśli wymaga tegoż sytuacja.

  Wszelkie formalności organizujemy od razu przy odbiorze auta. Nawet jeśli brakuje dokumentów. Nie sprawiamy problemów, tylko profesjonalnie oraz ekspresowo załatwiamy usługę kasacji aut, wystawiając Ci zaświadczenie o kasacji samochodu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy własną lawetą. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu umówić się z nami. Kupujemy wszystkie samochody bez względu na ich stan mechaniczny. Również takie, jakie zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O opłacie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj oraz rozmiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam auta po kolizji.
  Jeśli posiadasz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Miasteczko Śląskie Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Miasteczko Śląskie

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Miasteczko Śląskie

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Miasteczko Śląskie Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Miasteczko Śląskie Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.