Skup aut Maków Podhalański, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli zastanawiasz się, co zrobić z autem, jakie nadaje się już tylko na złom, trafiłeś idealnie.
  Dobra wiadomość jest taka, iż działamy na terenie miasta Maków Podhalański i odkupimy od Ciebie samochód, jaki potrzebujesz oddać do kasacji. Co to dla Ciebie oznacza?

  Przede wszystkim oszczędność czasu, gdyż nie potrzebujesz samemu zajmować się złomowaniem auta.
  Przyjedziemy pod wskazany adres, aby odebrać pojazd do kasacji. Na miejscu zorganizujemy kompletne formalności oraz wręczymy Ci gotówkę. To szczególnie praktyczne złomowanie aut. Od ręki wystawiamy zaświadczenia o kasacji pojazdu, które przedstawisz w wydziale komunikacji oraz ubezpieczycielowi.

  Na terenie Małopolski wykonujemy też skup aut używanych. Jeżeli masz pojazd na chodzie, zadzwoń do nas i przekonaj się, ile za niego zapłacimy. To znacznie szybsze, aniżeli indywidualne wyszukiwanie kupca przez ogłoszenia, za których publikację musisz płacić.

  Każdy pojazd wyceniamy oddzielnie. Pod uwagę bierzemy nie tylko model i rocznik, ale również przebieg i stan mechaniczny. Nasi Klienci są zadowoleni, gdyż nie zaniżamy cen. Zawieramy legalną umowę kupna sprzedaży, ponieważ legalny skup prowadzimy od lat. Możesz więc być pewny o to, że nie zostaniesz uwikłany w żadne kłopoty, co zdarza się, kiedy sprzedajesz auto podejrzanym handlarzom.

  Jeżeli mieszkasz w Małopolsce i masz powypadkowe auto, także kupimy je od Ciebie za godne pieniądze. Bez względu na jego stan mechaniczny. Zakupujemy zarówno naprawione samochody powypadkowe, jak i auta wadliwe, a nawet całkowite wraki pojazdów.

  Gwarantujemy odbiór naszą lawetą, więc sprzątniemy Twoje powypadkowe auto z dowolnej lokalizacji na obszarze Małopolski. Wystarczy że do nas zadzwonisz. Wszystkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze samochodu. Gotówkę zawsze wypłacamy do ręki. Zainteresowany?
  Czekamy na Twój telefon.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Maków Podhalański Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.Unieruchomione auto odbierzemy lawetą.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Maków Podhalański

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Maków Podhalański

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Maków Podhalański Skupujemy od ręki używane auta na chodzie.
  Oferujemy uczciwe ceny.Nie musisz nigdzie jeździć, bo to nasz pracownik przyjedzie do Ciebie.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Maków Podhalański Działamy na całym terenie całego województwa Małopolskiego.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.