Skup aut Lubliniec, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli mieszkasz na obszarze miasta Lubliniec, zadzwoń do nas, jeśli będziesz potrzebował pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny auto skup i wszelaką transakcję zawieramy za pomocą zwyczajnej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu uzyskujesz gwarancję, iż sprzedałeś samochód zgodnie z standardowymi przepisami prawa.

  Każdy pojazd wyceniamy na podstawie jego stanu mechanicznego, a nie tylko rocznika czy marki. Dbamy o reputację naszej firmy, więc zawsze oferujemy dobre ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz skup samochodów, jeżeli chcesz lekko i bez problemów znaleźć nowego kupca na swój stary pojazd.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy również usługę kasacji samochodów. Nie musisz jednak nigdzie jeździć, ani chociażby załatwiać lawety, jeśli Twój samochód przeznaczony do złomowania jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem auta na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu dojedziemy własną lawetą, jeśli wymaga tegoż sytuacja.

  Wszelkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze auta. Nawet jeżeli brakuje dokumentów. Nie sprawiamy problemów, tylko sprawnie oraz szybko załatwiamy usługę kasacji samochodów, wystawiając Ci potwierdzenie o kasacji samochodu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy naszą lawetą. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu skontaktować się z nami. Kupujemy wszelkie samochody bez względu na ich stan mechaniczny. Również takie, które zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O cenie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj i wymiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam samochodu po kolizji.
  Jeśli masz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Lubliniec Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Lubliniec

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Lubliniec

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Lubliniec Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Lubliniec Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.