Skup aut Limanowa, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli zastanawiasz się, co zrobić z autem, które nadaje się obecnie tylko na złom, trafiłeś idealnie.
  Świetna informacja jest taka, iż działamy na terenie miasta Limanowa i kupimy od Ciebie samochód, który chcesz oddać do kasacji. Co to dla Ciebie oznacza?

  Przede wszystkim oszczędność czasu, bowiem nie potrzebujesz samemu zajmować się złomowaniem auta.
  Przyjedziemy pod określony adres, aby odebrać samochód do kasacji. Na miejscu zorganizujemy wszelakie formalności i wręczymy Ci gotówkę. To niezwykle wygodne złomowanie aut. Od ręki wydajemy świadectwa o kasacji pojazdu, jakie przedstawisz w wydziale komunikacji oraz ubezpieczycielowi.

  Na terenie Małopolski prowadzimy też skup aut używanych. Jeżeli masz samochód na chodzie, zadzwoń do nas oraz przekonaj się, ile za niego zapłacimy. To znacznie szybsze, niż samodzielne wyszukiwanie kupca przez ogłoszenia, za których publikację musisz płacić.

  Każdy samochód wyceniamy oddzielnie. Pod uwagę bierzemy nie tylko model i rocznik, ale także przebieg i stan techniczny. Nasi Klienci są zadowoleni, gdyż nie zaniżamy cen. Zawieramy legalną umowę kupna sprzedaży, ponieważ legalny skup prowadzimy od lat. Możesz więc być pewny o to, że nie zostaniesz uwikłany w żadne kłopoty, co zdarza się, gdy sprzedajesz auto podejrzanym handlarzom.

  Jeżeli mieszkasz w Małopolsce także posiadasz powypadkowe auto, także kupimy je od Ciebie za rozsądne pieniądze. Bez względu na jego stan mechaniczny. Skupujemy zarówno naprawione samochody powypadkowe, jak i auta defektowe, oraz nawet całkowite wraki pojazdów.

  Gwarantujemy odbiór własną lawetą, więc sprzątniemy Twoje powypadkowe auto z dowolnej lokalizacji na terenie Małopolski. Wystarczy że do nas zadzwonisz. Wszelkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze pojazdu. Gotówkę zawsze wypłacamy do ręki. Zainteresowany?
  Czekamy na Twój telefon.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Limanowa Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.Unieruchomione auto odbierzemy lawetą.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Limanowa

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Limanowa

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Limanowa Skupujemy od ręki używane auta na chodzie.
  Oferujemy uczciwe ceny.Nie musisz nigdzie jeździć, bo to nasz pracownik przyjedzie do Ciebie.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Limanowa Działamy na całym terenie całego województwa Małopolskiego.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.