Skup aut Leśnica, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Auta uszkodzone albo nawet wraki aut kupimy na terenie całego województwa opolskiego. Uczciwie wyceniamy pokolizyjne auta oraz na miejscu załatwiamy jakiekolwiek formalności, więc nie musisz nigdzie jechać ani niepokoić się o transport.

  Jeśli trzeba to po pojazdy powypadkowe dojedziemy własną lawetą. W ten sposób natychmiast pozbędziesz się kłopotu z garażu, podjazdu bądź obejścia. Po prostu przekręć do nas i zaplanuj szczegóły odbioru pojazdu.

  Na obszarze miejscowości Leśnica prowadzimy również skup aut w dobrym stanie. Kupujemy pojazdy na chodzie, które oczywiście nie są w doskonałym stanie, bowiem przecież nie są nowe. Rozumiemy to w przeciwieństwie do handlarzy, którzy odpowiedzą na Twoje ogłoszenie. Czy faktycznie masz czas oraz nerwy, na spotkania z tymi “łowcami okazji” ?

  Jeśli chcesz łatwo oraz za dobre pieniądze odsprzedać używany pojazd, wybierz nasz skup aut. Na obszarze województwa opolskiego dojedziemy po odbiór samochodu pod wybrany przez Ciebie adres.
  Podpiszemy legalną umowę kupna sprzedaży oraz od razu wypłacimy Ci gotówkę. Wszystkie formalności zawsze załatwiamy podczas odbioru pojazdu.

  Zadzwoń do nas również wtedy, jeżeli interesuje Cię usługa złomowania aut, Opolszczyzna to województwo na jakim prowadzimy odbiór unieruchomionych pojazdów przeznaczonych do kasacji bezpośrednio od Klientów.
  Przyjeżdżamy własną lawetą po wcześniejszym określeniu terminu odbioru.

  Złomowanie samochodów przeprowadzamy także wtedy, jeśli auto jest nadal na chodzie. Brak dokumentu rejestracyjnego bądź polisy OC lub badań technicznych to dla nas żaden problem. Od razu wypłacimy Ci pieniądze za auto na złom i wystawimy zaświadczenie o kasacji samochodu. Wszystko podczas odbioru pojazdu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Leśnica Przyjmiemy każde auta, które nadają się do recyklingu. Są to pojazdy stare, skorodowane, uszkodzone, Wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania pojazdu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Leśnica

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Leśnica

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Leśnica Kupujemy pojazdy w dobrym stanie wszelakich modeli, zajmujemy się również ich transportem. Gwarantujemy gotówkę od ręki lub przelew jeszcze tego samego dnia
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Leśnica Działamy na całym terenie całej Opolszczyzny.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie za Twój samochód.
  Możliwy dojazd nawet tego samego dnia.