Skup aut Kuźnia Raciborska, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli mieszkasz na terenie miejscowości Kuźnia Raciborska, zadzwoń do nas, jak będziesz chciał pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny skup aut i wszelką transakcję zawieramy za pomocą zwyczajnej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu uzyskujesz pewność, iż sprzedałeś auto zgodnie z ważnymi przepisami prawa.

  Dowolny samochód wyceniamy na płaszczyźnie jego stanu mechanicznego, a nie tylko rocznika ewentualnie marki. Dbamy o reputację naszej firmy, dlatego zawsze oferujemy uczciwe ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz auto skup, jeżeli chcesz łatwo i bez kłopotów znaleźć nowego nabywcę na swój dotychczasowy samochód.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy także usługę kasacji aut. Nie potrzebujesz jednak nigdzie jeździć, ani chociażby organizować lawety, jeśli Twój pojazd przeznaczony do złomowania jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem auta na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu dojedziemy naszą lawetą, jeśli wymaga tego sytuacja.

  Wszelkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze pojazdu. Nawet jeżeli brakuje dokumentów. Nie robimy problemów, tylko sprawnie i ekspresowo załatwiamy złomowanie aut, wystawiając Ci zaświadczenie o kasacji pojazdu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy własną lawetą. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu umówić się z nami. Kupujemy wszystkie auta bez względu na ich stan techniczny. Również takie, jakie zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O zapłacie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj i rozmiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam samochodu po kolizji.
  Jeśli masz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Kuźnia Raciborska Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Kuźnia Raciborska

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Kuźnia Raciborska

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Kuźnia Raciborska Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Kuźnia Raciborska Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.