Skup aut Krzeszowice, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli zastanawiasz się, co zrobić z autem, które nadaje się już tylko na złom, trafiłeś idealnie.
  Wyborna informacja jest taka, że działamy na terenie miasta Krzeszowice i odkupimy od Ciebie pojazd, jaki chcesz przeznaczyć do kasacji. Co to dla Ciebie oznacza?

  Przede wszystkim oszczędność czasu, ponieważ nie potrzebujesz samemu zajmować się złomowaniem auta.
  Przyjedziemy pod wskazany adres, aby odebrać samochód do kasacji. Na miejscu załatwimy kompletne formalności oraz wypłacimy Ci gotówkę. To szczególnie komfortowe złomowanie aut. Od ręki wydajemy zaświadczenia o kasacji pojazdu, które przedstawisz w wydziale komunikacji oraz ubezpieczycielowi.

  Na obszarze Małopolski przeprowadzamy też skup aut używanych. Jeżeli posiadasz samochód na chodzie, zadzwoń do nas oraz przekonaj się, ile za niego zapłacimy. To zdecydowanie szybsze, niż samodzielne szukanie kupca przez ogłoszenia, za których publikację musisz płacić.

  Każdy pojazd wyceniamy oddzielnie. Pod uwagę bierzemy nie tylko model oraz rocznik, ale także przebieg i stan techniczny. Nasi Klienci są zadowoleni, albowiem nie zaniżamy cen. Zawieramy legalną umowę kupna sprzedaży, ponieważ legalny skup prowadzimy od lat. Możesz więc być pewny o to, że nie zostaniesz uwikłany w żadne kłopoty, co zdarza się, gdy sprzedajesz auto podejrzanym handlarzom.

  Jeżeli mieszkasz w Małopolsce i posiadasz powypadkowe auto, także kupimy je od Ciebie za rozsądne pieniądze. Bez względu na jego stan mechaniczny. Zakupujemy zarówno naprawione samochody powypadkowe, jak i auta niesprawne, a nawet zupełne wraki pojazdów.

  Gwarantujemy odbiór własną lawetą, więc sprzątniemy Twoje powypadkowe auto z dowolnej lokalizacji na terenie Małopolski. Wystarczy iż do nas zatelefonujesz. Wszystkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze pojazdu. Gotówkę zawsze wypłacamy do ręki. Zainteresowany?
  Czekamy na Twój telefon.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Krzeszowice Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.Unieruchomione auto odbierzemy lawetą.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Krzeszowice

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Krzeszowice

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Krzeszowice Skupujemy od ręki używane auta na chodzie.
  Oferujemy uczciwe ceny.Nie musisz nigdzie jeździć, bo to nasz pracownik przyjedzie do Ciebie.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Krzeszowice Działamy na całym terenie całego województwa Małopolskiego.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.